Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: KamilZ »

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości serwisu automatycznych skrzyń Warszawie i tutaj chciałbym zapytać, czy korzystaliście już może z usług Auto Józefów? Jeżeli tak to czy macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki jeżeli tak to będę wdzięczny za podpowiedzi.
Pozdrawiam i dziękuję :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: Adams »

Cześć, jeżeli jeszcze nie kontaktowałeś się z Auto Józefów to zdecydowanie polecam właśnie ten warsztat. Ze skrzyniami automatycznymi pracują od 2001 roku. Za każdym razem gdy korzystałem z ich usług rzetelni i fachowi w powierzonej naprawie. Nigdy nie przytrafiło mi się abym musiał wracać do nich z tym samym problemem chwile po naprawie, tym bardziej że dają roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Także tam raczej na pewno poradzą sobie z Twoim problemem.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: MariuszPol »

Tutaj jak najbardziej poprę odpowiedź poprzednika, ponieważ z usług Auto Józefów korzystałem i naprawdę jako jedni z nielicznych podejmują się ciężkich przypadków napraw automatów i to z pozytywnym efektem końcowym. Dlatego najlepiej będzie jak podjedziesz do nich na diagnozę i przekonasz się jak to wygląda.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: PatrykLew »

O to dobrze wiedzieć, bo u mnie przy wchodzeniu na wyższe biegi również pojawia się problem z szarpaniem i pewnie niedługo będę musiał zajechać na sprawdzenie jej zanim kompletnie mi padnie bo dopiero wtedy będę miał duży problem i pewnie znacząco wyższe koszty.
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: Krzysztof99 »

Jeżeli chodzi o dobry serwis i nie autoryzowany to popieram moich poprzedników i powiem - Auto Józefów. Mają dobrych mechaników, wieloletnie doświadczenie i przystępne warunki cenowe oraz gwarancyjne, także w okolicy to jeden z nielicznych który rzeczywiście można polecić.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: KamilZ »

Dzięki wielkie za Wasze wskazówki! Postaram się sprawdzić za chwilę jak to wygląda u Nich i może niedługo będą w stanie się tym zająć również w moim przypadku. Pozdrawiam
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: Adams »

Nie ma za co i jak będziesz miał jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało chętnie pomożemy, natomiast już nie w zakresie samej naprawy tutaj trzeba dać się wykazać dla Auto Józefów i wtedy podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami na ich temat.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: MariuszPol »

Dołączam się do Waszych odpowiedzi i również z niecierpliwością czekam na efekt końcowy wraz z opiniami na temat Twojej współpracy z Auto Józefów!
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: melomanka2 »

Ja ostatnio mam problem z elektryką w moim samochodzie... Czy wiecie może, gdzie jest jakaś dobra i godna zaufania elektromechanika bydgoszcz? Kojarzycie jakieś takie firmy? Czy ktoś z Was naprawiał elektrykę w firmie https://mechanik-bydgoszcz.com/elektryka-samochodowa ? I jak wrażenia?
klimek89
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2020, 19:27

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: klimek89 »

Cześć, tak w Bydgoszczy dobrym serwisem z elektromechaniką samochodową jest https://www.autopunkt24.pl/
wizawi
Posty: 49
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:07

Re: Auto Józefów - serwis automatycznych skrzyń

Post autor: wizawi »

Co prawda mój serwis samochodowy nie znajduje się w stolicy, ale bankowo ogarnąłby temat skrzyni biegów. Tutaj zostawiam namiary: http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-slask/ , gdyby ktoś był chętny. Z resztą z ich usług korzystam już długo i nie raz, zatrudnieni tam mechanicy doradzali mi w różnych tematach samochodowych i to zawsze na plus.
ODPOWIEDZ