7-latek w aucie

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
zdolna
Posty: 395
Rejestracja: 22 wrz 2017, 16:30

7-latek w aucie

Post autor: zdolna »

Musimy wymienić fotelik w aucie dla syna. I rozgorzala dyskusja. Ponieważ ja jestem za fotelikiem ( to sprawdzony sposób przewożenia dzieci) a moj maż z synem znaleźli taką ofertę https://smartkidbelt.com/pl/ I uważają ze to lepsze rozwiazanie. Wiem poczytalam, ale się nie przekonałam. Kto waszym zdaniem ma rację?
Bianca1
Posty: 404
Rejestracja: 30 paź 2018, 8:50

Re: 7-latek w aucie

Post autor: Bianca1 »

Wiesz najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Dlatego z całą pewnością jak chcesz podróżować z dzieckiem bezpiecznie musisz kupić solidny fotelik. Z tego co wiem, bardzo dużo osób kupuje tutaj www.sklep-smile.pl foteliki. Dokładnie są one dopasowane do wagi danego dziecka.
paletko
Posty: 51
Rejestracja: 24 paź 2018, 19:00

Re: 7-latek w aucie

Post autor: paletko »

moj 7letni syn jezdzi w tych pasach, sa naprawde fajnym rozwiazaniem, maja homologacje i testy, na ich stronie mozna sobie zobaczyc
mariano88
Posty: 134
Rejestracja: 06 mar 2018, 17:10

Re: 7-latek w aucie

Post autor: mariano88 »

U nas dla 10 latka się sprawdził ten smart kid belt, naprawdę. Korzystamy z tego często bo często też wymieniamy samochody i to po prostu się przerzuca, a łatwo się montuje, nawet dziadkowie sobie z tym radzą jak zabierają syna ze szkoły czy coś
danielkabonk
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2018, 22:14

Re: 7-latek w aucie

Post autor: danielkabonk »

mariano88 pisze:
> U nas dla 10 latka się sprawdził ten smart kid belt, naprawdę. Korzystamy z
> tego często bo często też wymieniamy samochody i to po prostu się
> przerzuca, a łatwo się montuje, nawet dziadkowie sobie z tym radzą jak
> zabierają syna ze szkoły czy coś
dokladnie tak, szkoda tylko ze konkurencja toczy taki hejt, bo obroty im spadaja... a w koncu manipulacja faktami to oszustwo!
ODPOWIEDZ