Darmowe domeny internetowe

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
trulka
Posty: 93
Rejestracja: 04 lut 2018, 21:22

Darmowe domeny internetowe

Post autor: trulka »

Orientujecie się gdzie można uzyskać darmowe domeny internetowe i czy warto z nich korzystać? Zastanawiam się jakiś czas już nad tym czy lepiej zapłacić czy jednak skusić się na taką za free
mariano88
Posty: 134
Rejestracja: 06 mar 2018, 17:10

Re: Darmowe domeny internetowe

Post autor: mariano88 »

Wiesz co ja widziałem, ze na https://az.pl/domeny/ mają darmowe domeny i można się zarejestrować. To pewnie też zależy jaką chcesz domenę itd. Ja u nich mam taką płatną (ale cena nie jest wysoka) i jest w porządku
paletko
Posty: 51
Rejestracja: 24 paź 2018, 19:00

Re: Darmowe domeny internetowe

Post autor: paletko »

wydaje mi sie, ze lepiej zaplacic, wtedy masz gwarancje ze wszystko bedzie hulac, ja mam wykupiona w nazwa.pl , sprawdza sie swietnie
martunia842
Posty: 321
Rejestracja: 14 lis 2017, 19:56

Re: Darmowe domeny internetowe

Post autor: martunia842 »

Powiem Ci że te darmowe domeny to mogą źle działać i mieć duże problemy, ja kiedyś miałam stronę ma takiej i było źle. Dlatego lepiej wykupić choćby najtańszy pakiet hostingu i domeny, w nazwa.pl mają dobrą ofertę, sprawdź.
danielkabonk
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2018, 22:14

Re: Darmowe domeny internetowe

Post autor: danielkabonk »

Nazwa.pl na rynku jest chyba najdłużej bo z tego co wiem 22 lata więc mają ogromne doświadczenie. Zresztą widać po ogromie klientów których też obsługują że to dobra marka
paletko
Posty: 51
Rejestracja: 24 paź 2018, 19:00

Re: Darmowe domeny internetowe

Post autor: paletko »

z nazwy.pl sam korzystam, maja fajne programy partnerski i to mnie przekonalo :)
ODPOWIEDZ