Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Wszystko o księgowości, co, gdzie, jak i za ile.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: KamilZ »

Co sądzicie o szkole policealnej Cosinus, czy rzeczywiście warto iść w tym kierunku edukacyjnym i jak trudno jest później zdać taki egzamin kwalifikacyjny do zawodu?
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: MariuszPol »

Na pewno Ci się przyda, jeżeli nie do pracy w biurze to może do prowadzenia swojego biznesu. Akurat szkoła Cosinus prowadzi bardzo interesujące zajęcia z dużą dawką konkretnej wiedzy, ale również umiejętności które w przyszłości oraz na egzaminie kwalifikacyjnym mogą się przydać.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: Adams »

Też jestem podbnego zdania, ogólnie sam mam duże problemy z ogarnięciem wszystkiego w firmie, a jakbym miał czas to też postawiłbym na taki kurs albo szkołę policealną bo wtedy też nie musiałbym co miesiąc sporych pieniędzy zostawiać u ksiegowych.
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: Krzysztof99 »

Ogólnie rozwój edukacyjny jest ważny to potwierdzenie twojej wiedzy oraz umiejętności także warto poza tym Cosinus daje Ci możliwości darmowej nauki i to w systemie który nie zakłóca pracy zawodowej.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: PatrykLew »

To prawda, więc jak dysponujesz czasem w weekendy i też masz odpowiednią motywację to chyba nie ma co dłużej zwlekać i czas zaczynać również rozwój pod względem edukacji i zodbywania nowych kwalifikacji. Jak już się zdecydujesz to oczywiście daj nam znać, pozdrawiam!
enpure
Posty: 73
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:08

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: enpure »

Generalnie jeśli chodzi o szkołę Cosinus to polecam, gdyż naprawdę potrafią przygotować do wykonywania zawodu i też ogromnym plusem jest to, że nauka jest darmowa i kończy się to egzaminem po którym otrzymujesz papier, który jest ważny dla pracodawców. Nabór na semestr jesienny już trwa i tutaj można się zapisywać - https://rekrutacja.cosinus.pl/
Patycja
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 13:12

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: Patycja »

Ja kończyłam wcześniej studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i później poszłam na technika rachunkowości do cosinusa. Polecam- na studiach było znacznie więcej teorii niż zajęć praktycznych a w szkole policealnej bardzo dużo jest zajęć na programach księgowych, na któych się przecież później pracuje. Szkoła dobrze przygotowuje do egzaminu zawodowego i jest całkowicie bezpłatna- co też jest dużym plusem :)

linie do badmintona
uzytkownik420
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 13:24

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: uzytkownik420 »

super
piotr35
Posty: 216
Rejestracja: 25 kwie 2016, 13:07

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: piotr35 »

Można również wybrać studia na kierunku finanse i rachunkowość https://vizja.pl/studia-wyzsze/finanse- ... c,wk5.html i w ten sposób przygotować się do pracy w zawodzie.

olej z czarnego kminku
Nataliaką

Re: Rachunkowość - szkoła policealna Cosinus

Post autor: Nataliaką »

Ja osobiście polecam ich szkołę. Nauczyciele dobrze przygotowują do zawodu także egzamin zawodowy nie jest taki straszny ;) Szkoła też jest za darmo i zajęcia mają w weekendy przez co można łączyć naukę z pracą :D
ODPOWIEDZ