Okna do domu - Warszawa

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
Niroń

Okna do domu - Warszawa

Post autor: Niroń »

Witam!
Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, gdzie szukać dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu? Zależy mi na porządnej firmie z Warszawy. Z góry dziękuję za konkretne informacje z Waszej strony i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze kilka podpowiedzi się z Waszej strony pojawi :)
JanekŚ

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: JanekŚ »

Osobiście jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna z Warszawy w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na jakość, pełne wsparcie i dobry zakres cenowy. Wszystko tak jak być powinno i bez problemów udało nam się zmieścić w kwocie jaką sobie na ten cel wyznaczyliśmy. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak dokładnie to wyszło u Was!
OliwierTyś

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: OliwierTyś »

W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wspomnieć o wyborze firmy Anex Okna z Warszawy którzy mają wieloletnie doświadczenie. Przede wszystkim dostępne w dobrym zakresem cenowym i oczywiście konkretnym wsparciem ze strony specjalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i zachowują najwyższy standard realizacji także montażu. Myślę, że wszystko pójdzie pomyślnie i co najważniejsze udało nam się zmieścić w budżecie jaki sobie wyznaczyliśmy.

rury aluminiowe katalog
Niroń

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: Niroń »

OliwierTyś pisze:
> W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wspomnieć o wyborze firmy Anex
> Okna z Warszawy którzy mają wieloletnie doświadczenie. Przede wszystkim
> dostępne w dobrym zakresem cenowym i oczywiście konkretnym wsparciem ze
> strony specjalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i
> zachowują najwyższy standard realizacji także montażu. Myślę, że wszystko
> pójdzie pomyślnie i co najważniejsze udało nam się zmieścić w budżecie jaki
> sobie wyznaczyliśmy.

O proszę dobrze wiedzieć, dzięki że mogłem liczyć na Waszą pomoc i oczywiście mam nadzieję że to nie koniec podpowiedzi z Waszej strony!
martunia842
Posty: 321
Rejestracja: 14 lis 2017, 19:56

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: martunia842 »

Jak szukasz okien dobrej jakości do domu ii takich żeby były też energooszczędne to ja ci tą https://www.internorm.com/pl-pl/ ofertę polecam. Moja mama zamawiała tam i miała wymieniane pół roku temu i chwali je. A ofert jest dużo w sieci i ciężko znaleźć coś tak dobrego.
Emiroń

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: Emiroń »

Zgadzam się, że to akurat dobry kierunek odnośnie poszukiwań dobrej firmy do pomocy, jednocześnie mają naprawdę dobrej jakości stolarkę okienną i drzwi. Zapewniają dobry zakres cenowy i zdecydowanie nie brakuje wsparcia w razie dodatkowych pytań i wątpliwości, bo tych na pewno i u Was w czasie realizacji sporo się pojawi.
Patryś

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: Patryś »

Emiroń pisze:
> Zgadzam się, że to akurat dobry kierunek odnośnie poszukiwań dobrej firmy
> do pomocy, jednocześnie mają naprawdę dobrej jakości stolarkę okienną i
> drzwi. Zapewniają dobry zakres cenowy i zdecydowanie nie brakuje wsparcia w
> razie dodatkowych pytań i wątpliwości, bo tych na pewno i u Was w czasie
> realizacji sporo się pojawi.

Skoro tak mówicie, to może również skorzystam. Znalezienie dobrej firmy w tym zakresie to naprawdę nie jest proste zadanie. Oby wszystko nam się udało (no i bez wydawania milionów) ;)
pawełł

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: pawełł »

Okna a okna to czasem jest kolosalna różnica. Kierowanie się samą ceną to zdecydowanie za mało. Przede wszystkim ważna jest jakość. A są firmy takie jak Drutex, które w oknach na przykład pvc stosują nowoczesne rozwiązania, solidny materiał. Okna od nich są na długie lata i o to właśnie chodzi.
Patreś

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: Patreś »

Jak najbardziej firma Anex Okna dobrze się sprawdza zarówno przy wymianie drzwi zewnętrznych, jak i okien. Co najważniejsze do tego tematu podchodzą z naprawdę dużym profesjonalizmem. Już po wszystkich pracach i naprawdę jestem zadowolony i potwierdzam wypowiedzi poprzedników, bo to firma która zna się na rzeczy.
jakubczak
Posty: 255
Rejestracja: 27 paź 2019, 19:27

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: jakubczak »

Jak chcecie mieć solidne okna w domu to ja wam polecam tutaj https://okna.waw.pl/produkty/okna?mater ... aluminiowe zamówić te drewniano-aluminiowe które tam w ofercie mają. Jednak ich okna to jakość i przystępna cena a tego chyba każdy szuka zamawiając okna.
wikuś111

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: wikuś111 »

W przyszłości chciałabym wymienić okna w swoim domu. Na stronie ]http://fachowydekarz.pl/ przeczytałam wiele artykułów, które zaznajomiły mnie z tym tematem i pomogły w wybraniu odpowiednich okien i znalezieniu fachowców. Taką inwestycję przeprowadza się raz na kilkanaście lat, dlatego jest to dla mnie bardzo ważne, aby wszystko było wykonane profesjonalnie.
RobertMył

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: RobertMył »

Patreś pisze:
> Jak najbardziej firma Anex Okna dobrze się sprawdza zarówno przy wymianie
> drzwi zewnętrznych, jak i okien. Co najważniejsze do tego tematu podchodzą
> z naprawdę dużym profesjonalizmem. Już po wszystkich pracach i naprawdę
> jestem zadowolony i potwierdzam wypowiedzi poprzedników, bo to firma która
> zna się na rzeczy.

Podzielam opinię na ich temat. Doświadczeni i jednocześnie zapewniają duże możliwości znalezienia dobrej stolarki okiennej do swojego domu w wyznaczonym budżecie. Mam nadzieję, że pójdzie pomyślnie i też podzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami jak już będzie po wszystkim.
Hruś

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: Hruś »

Cytat:
"Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, gdzie szukać dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi do domu? Zależy mi na porządnej firmie z Warszawy. Z góry dziękuję za konkretne informacje z Waszej strony i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze kilka podpowiedzi się z Waszej strony pojawi :)"

Zabierając się przede wszystkim za wybór dobór stolarki okiennej do domu w nowoczesnym wydaniu i z aprobatami technicznymi to mogę polecić Anex Okna bo w ich przypadku po prostu wygląda to naprawdę obiecująco, no i do tego od razu dobra ekipa montażowa.
Lena

Re: Okna do domu - Warszawa

Post autor: Lena »

Jeżeli chodzi o parapety, rolety czy moskitiery to ja serdecznie polecam zainteresować się firmą Letyro z Rzeszowa. Znam ich od dawna i parę razy u nich zamawiałam. Super obsługa i jakość produktów.
łapcie stronke: https://letyro.pl/parapety-wewnetrzne/
ODPOWIEDZ