Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Post autor: Adams »

Witam wszystkich forumowiczów!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrego laptopa biznesowego? Jeśli tak, to mam nadzieję że podpowiecie bo też nie chcę za niego przepłacić ,)
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Post autor: MariuszPol »

W mojej opinii akurat, jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrego komputera stacjonarnego to warto zastanowić się nad zakupem HP ProDesk https://korzystneit.pl/HP-ProDesk który pozwala cieszyć się dobrymi parametrami, wydajnością i co ważne też nie jest jakiś mocno drogi. Pozdrawiam!
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Post autor: PatrykLew »

Jak już duży wybór sprzętu komputerowego przeznaczonego do typu prac i tu rzeczywiście korzystneit.pl posiada świetne propozycje do pracy biurowej i biznesowej. Moimi typami na ten moment są ZBook oraz ThinkPad które też są dostępne u nich.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Post autor: Adams »

No i mega, dzięki ogromne za podpowiedzi! Na pewno zabieram się za sprawdzenie oferty i mam nadzieję, że jeszcze jakieś podpowiedzi z Waszej strony się pojawią.
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Post autor: Kiki77 »

natomiast mój wybór komputerów stacjonarnych to HP PRODESK 600 G3 MT kupiony właśnie w https://korzystneit.pl/hp-prodesk-600-g ... 8ea-p36782 cena przystępna, czas realizacji super no i obsługa chętna do pomocy i podpowie jak nie macie odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia!

rzb-01
piotr35
Posty: 216
Rejestracja: 25 kwie 2016, 13:07

Re: Zakup komputerów stacjonarnych do biura

Post autor: piotr35 »

Szukaj ofert poleasingowych bo są opłacalne.
ODPOWIEDZ