Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: KamilZ »

Witam,
Planuję kupić nowego busa Fiata Ducato i chciałbym zapytać Was czy ktoś może korzystał z oferty salonu Auto Res Rzeszów? Jeśli tak to czy jesteście zadowoleni z zakresu cen i standardów podczas realizacji transakcji?
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: Adams »

W takim razie jak najbardziej Auto Res, bardzo dobry salon z jasnymi warunkami, szeroką ofertą i do tego obsługą sprzedażową która już wszystko na miejscu Ci wyjaśni i może zapewni jakieś dodatkowe lepsze warunki. Ja do tej pory również serwisuję u nich samochód i jak na razie nie było żadnych podstaw do narzekania :)
Agi000
Posty: 33
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:47

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: Agi000 »

Niedawno w necie napatoczyłam się na dane odnośnie tego tematu na blogu - http://motoclean.com.pl .To bardzo mądry wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne super artykuły.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: MariuszPol »

Także wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie salon Auto Res który przede wszystkim dba o rzetelność, profesjonalizm i do tego pozwala cieszyć się z zakupu porządnego samochodu nowego bądź używanego na jasnych warunkach i w bardzo przystępnej cenie.
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: Kiki77 »

Dobrze wiedzieć :) Widziałem już ten salon, natomiast nigdy jeszcze nie zajechałem, ale może teraz będzie to dobry moment, szczególnie że w najbliższym czasie zaczynają się przecież wyprzedaże roczników!
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: KamilZ »

Dziękuję za podpowiedzi i z chęcią skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu będzie to miejsce gdzie znajdę odpowiednie auto dla siebie i postaram się wtedy dać Wam znać.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: Adams »

Czekamy w takim razie na dokładniejsze informacje i mam nadzieję, że uda Ci się skutecznie wybrać zarówno auto, jak i późniejszy serwis ASO które zadba o pełną sprawność.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: MariuszPol »

I jak poszło? Kupiliście już nowe busy, czy jeszcze rozważacie modele i negocjujecie warunki. pozdrawiam!
Kiki77
Posty: 42
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:20

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: Kiki77 »

Ja mogę się jeszcze tutaj wypowiedzieć. Po tym temacie postanowiłem sprawdzić co przygotowali i jesteśmy na etapie załatwiania leasingu na busa Ducato oraz poszukiwania auta prywatnego dla nas (jak na razie wygrywa Tipo Lounge w czerni, no ale zobaczymy za kilka dni na co się zdecydujemy :)
audioslave
Posty: 109
Rejestracja: 19 lis 2018, 20:57

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: audioslave »

Prowadzę z bratem firmę budowlaną. Działalność dobrze prosperuje, więc inwestujemy w nowych pracowników i nowe auta dostawcze. Wybraliśmy Renault Traffic, który nabyliśmy u Dyszkiewicza http://www.renault.dyszkiewicz.pl/samoc ... cze-1.html na zasadach leasingu. Porównywaliśmy kilka ofert i tutaj dostaliśmy najlepszą. Planujemy opcję dwuletnią i będziemy rozważać wykupienie samochodów na własność.
Mirol
Posty: 2
Rejestracja: 26 lip 2019, 9:03

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: Mirol »

Na ten moment zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na Auto Res. Świetny serwis samochodowy z uczciwym podejściem do potrzeb klienta, do tego świetnie rozbudowana oferta aut nowych i używanych i profesjonalnie przeprowadzona realizacja. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję dla swojego biznesu!
rórtriner

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: rórtriner »

Jeżeli chcecie dostosować samochód dostawczy do waszych wymagań to polecam wam zajrzeć na stronę https://zabudowabusa-hitbus.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się zabudową busów. Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
łuki

Re: Nowe auto dostawcze - salon Auto Res

Post autor: łuki »

Warto abyś od razu pomyślał o zabudowie auta, która ochroni wnętrze i przewożony w nim towar. Solidną i trwałą zabudowę Fiata Ducato znajdziesz w firmie Betulla https://sklejka-krakow.pl/pl/c/Ducato-Jumper-Boxer/69. Bardzo ją polecam, bo sam posiadam i sprawdza się u mnie świetnie.
ODPOWIEDZ