Autotesto - Wasze opinie

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Autotesto - Wasze opinie

Post autor: KamilZ »

Witam,
Chciałbym zapytać Was, czy ktoś może korzystał z usług firmy Autotesto jeśli tak to jaka jest Wasza opinia na ich temat. Warto czy jednak nie do końca na nich postawić przy zakupie nowego, jednak używanego samochodu? :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Autotesto - Wasze opinie

Post autor: Adams »

Jak dla mnie Autotesto i jeśli chodzi o dokładne sprawdzenie samochodu to jednak lepiej będzie zlecić to specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Ceny pakietów nie są duże względem zakupu drogiego auta, a dzięki nim możemy oszczędzić sobie naprawdę dużych wydatków na późniejsze naprawy których każdy z nas chciałby uniknąć.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Autotesto - Wasze opinie

Post autor: MariuszPol »

Adams pisze:
> Jak dla mnie Autotesto i jeśli chodzi o dokładne sprawdzenie samochodu to
> jednak lepiej będzie zlecić to specjalistom z wieloletnim doświadczeniem.
> Ceny pakietów nie są duże względem zakupu drogiego auta, a dzięki nim
> możemy oszczędzić sobie naprawdę dużych wydatków na późniejsze naprawy
> których każdy z nas chciałby uniknąć.

Jest to w mojej opinii świetna opcja, przede wszystkim wygodna oraz dająca duże możliwości jeśli chodzi o uniknięcie późniejszych problemów związanych z kosztownymi naprawami auta. Ja wolę kupić raz, a na wiele lat dlatego taka usługa jaką świadczy autotesto u mnie się sprawdziła i też nie jest jakaś droga licząc cenę samochodu, a dla samego mechanika też trzeba byłoby na serwisie sporo zapłacić i jeszcze tam dojechać.
Krzysztof99
Posty: 24
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:59

Re: Autotesto - Wasze opinie

Post autor: Krzysztof99 »

Fajny wątek i bardzo ciekawy temat został tutaj poruszony. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego i autko będzie się spisywało jeszcze przez długie lata pomijając duże awarie.
ewaflan
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2019, 11:03

Re: Autotesto - Wasze opinie

Post autor: ewaflan »

hejka
ODPOWIEDZ