zarządca nieruchomości

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
roko1
Posty: 139
Rejestracja: 12 lut 2019, 8:40

zarządca nieruchomości

Post autor: roko1 »

Godny polecenia zarządca nieruchomości w Warszawie, jaki?
sonia1
Posty: 204
Rejestracja: 10 paź 2018, 13:51

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: sonia1 »

Wielu szczerze mówiąc nie znam. Ale ten który zarządza moim osiedlem czyli Per Modum jest naprawdę w porządku. Skoro jest porządek, jak idzie się z jakąś sprawą to nie zbywają człowieka. Czy remonty czy przeglądy to pilnują wszystkiego, to jakbym mogła złe słowo powiedzieć. Pewnie, że ich polecę.
newsek
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:27

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: newsek »

Nie miałem okazji korzystać z takich usług. Może się to jednak jak najbardziej przydać.
frea
Posty: 341
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:03

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: frea »

Jeżeli rozglądacie się za porządnym zarządcą najmu działającym na terenie Szczecina to polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.zarzadca-pboczar.eu/ Sama z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
AnnaKryszak
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2019, 21:53

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: AnnaKryszak »

To normalne.
tóberius

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: tóberius »

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednim zarządcą nieruchomości. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy https://wspolnota-luban.pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to świetny zarządca z województwa dolnośląskiego, któremu można w pełni zaufać.
mariano8843

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: mariano8843 »

Ostatnio powiększyłem swój portfel nieruchomości i zdecydowanie musiałem pomyśleć o zarządcy. Znalazłem świetną firmę, Kupiec, która okazała się niesamowicie pomocna w zarządzaniu moimi nieruchomościami. Serdecznie polecam!
Gość

Re: zarządca nieruchomości

Post autor: Gość »

Zamierzam skorzystać z usług firmy do zarządzania nieruchomościami, ale nie wiem, która firma jest najlepsza. Czy ktoś mógłby polecić mi sprawdzoną firmę, która zadba o moją nieruchomość jak o swoją własną?
ODPOWIEDZ