Serwis wózków widłowych - Kraków

Chcesz się podzielić swoją opinią na temat firmy? To jest dobre miejsce.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: KamilZ »

Witam.
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniej firmy zajmującej się serwisami wózków widłowych stąd moje pytanie na kogo w okolicy Krakowa warto postawić. Słyszałem kilka pozytywnych wypowiedzi na temat Lemarpol, natomiast nie do końca wiem czy jest to dobry kierunek. Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki!

konwerter hdmi usb
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: Adams »

No to tutaj zdecydowanie jestem za Lemarpol! Moim zdaniem jeden z nielicznych serwisów który będzie w stanie zrealizować zlecenia na najwyższym poziomie w przypadku wózków widłowych jak i podnośników w bardzo dobrej cenie i do tego zawsze starają się dotrzymywać terminów, więc nie ma mowy o nieplanowanym przedłużeniu okresu oczekiwania i przestojów w pracy na magazynie.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: MariuszPol »

Również podzielam odpowiedź i uważam, że Lemarpol bez większych problemów będzie w stanie się tym zająć w pełni profesjonalnie i w dość dobrym terminie. Do tego też zawsze można liczyć na konkretne odpowiedzi od obsługi bez owijania w bawełną, więc to czego powinna się uczyć każda firma bo mają z tego co widziałem już dobrze ponad 20 letnie doświadczenie.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: PatrykLew »

Ja dodatkowo podbiję pozytywną opinię na temat firmy Lemarpol, bo rzeczywiście jeśli zależy Ci na współpracy wieloletniej i dość szerokiej jeżeli chodzi o zakupy, serwisy, czy wynajmy to są jedna z najlepszych (jak nie najlepszą) opcja na rynku. Dobre ceny oraz sprawność działania i przede wszystkim obsługa, która ma odpowiednie podejście do klientów.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: KamilZ »

Ogromne dzięki za Wasze wskazówki! W takim razie dziś sprawdzę jak to dokładnie wygląda w przypadku firmy Lemarpol i mam nadzieję, że już oni w końcu będą mogli mi pomóc i wykonać sprawną i dokładną diagnozę.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: Adams »

Nie ma za co i oczywiście trzymamy kciuki, aby wszystko się udało oraz za cały sprawny przebieg realizacji. Jak już będzie po uzgodnieniach i pierwszych miesiącach współpracy to koniecznie nam o tym napisz. To nie tylko my się dowiemy ale również osoby które jeszcze szukają wiedzy na temat Lemarpol bądź ogólnie wózków widłowych.
ryannn8
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 1:13

Re: Serwis wózków widłowych - Kraków

Post autor: ryannn8 »

Liczę na to, że ten ciekawy temat bardziej się rozwinie. Na pewno będę tu zaglądał.
ODPOWIEDZ