Naprawa AGD Kraków

Alojza63
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2021, 0:01

Naprawa AGD Kraków

Post autor: Alojza63 »

Hej wam! Intensywnie poszukuję dobrego serwisu AGD w Krakowie do naprawy pralki. Dowiedziałam się, że całkiem nieźle radzą sobie z takimi sprzętami fachowcy z pomoc-agd-krakow.pl. Powiedzcie mi, czy mieliście z nimi styczność i jakie odnieśliście wrażenie? Warto się z nimi kontaktować?
Benon84
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 13:53

Re: Naprawa AGD Kraków

Post autor: Benon84 »

Tak się składa, że ja od dawna współpracuję ze wspomnianą firmą. Oferowali serwis urządzeń gastronomicznych w Krakowie w najkorzystniejszej cenie, więc długo się nie zastanawiałem. Na całe szczęście wszystkie te awarie mają w małym palcu, także ze wszystkim sobie bez problemu poradzą.
Piotruś

Re: Naprawa AGD Kraków

Post autor: Piotruś »

Naprawa ADG to faktycznie jest bardzo dobre rozwiązanie. Tylko oczywiście pod warunkiem, że mamy namiary na bardzo dobrego i konkretnego fachowca od takich napraw. I z tym to bardzo różnie bywa. Dlatego też od razu zaczęłam przeszukiwać internet aby dowiedzieć gdzie można znaleźć takich sprawdzonych fachowców. I tak też między innymi tutaj https://www.restartagd.pl/miasto/napraw ... agd-bytom/ można znaleźć bardzo dobrych fachowców.
ODPOWIEDZ