Trwała izolacja Water Block

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
dominik-98
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 20:33

Trwała izolacja Water Block

Post autor: dominik-98 »

Witam forumowicze ;) Przychodzę do was z pytaniem, prośbą o wskazówkę i licze na waszą pomoc. Generalnie chcę żebyście mi doradzili w kontekście marki Water Block i ich produktów. Czeka mnie prawdopodobnie naprawa dylatacji i spękań a obiło mi się o uszy że warto do tego wykorzystać WB DILATATION. Jakbyście wiedzieli coś więcej o ich systemach to dajcie znać bo muszę się upewnić dco do skuteczności
Ludomił1987
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2021, 17:48

Re: Trwała izolacja Water Block

Post autor: Ludomił1987 »

Naprawa dylatacji nie jest łatwa także życzę powodzenia chociaż mogę Cię pocieszyć, że z WB Dilatation pójdzie Ci całkiem szybko i sprawnie. Też właśnie używałem tego produktu do naprawy tarasu i to z polecenia znajomego, więc mu zaufałem i nie zawiodłem się. Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to może zwyczajnie zadzwoń do działu handlowego i podpytaj. Chcą sprzedawać produkty, więc nie powinno być problemu z uzyskaniem odpowiedzi ;)
augustina

Re: Trwała izolacja Water Block

Post autor: augustina »

No ok - chociaż ja jestem zadania, że warto rozważyć najróżniejsze rozwiązania. Jak chodzi o mnie, to tutaj https://eneroo.pl/ planuję teraz się zgłosić jak chodzi o ocieplenie. Bo dowiedziałam się, że izolacja za pomocą włókna drzewnego też doskonale się sprawdza i jest to nawet ekologiczne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ