Jaki adwokat z Łodzi?

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Chrystian
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:39

Jaki adwokat z Łodzi?

Post autor: Chrystian »

Witajcie, jakiego adwokata dobrze znającego się na prawie gospodarczym polecacie? Szukam kogoś z Łodzi, do kogo mógłbym umówić się w najbliższym czasie na konsultację.
Stela-73
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:57

Re: Jaki adwokat z Łodzi?

Post autor: Stela-73 »

Na prawie gospodarczym dobrze zna się radca prawny z poradniasalomon.pl. Wiem, bo sama miałam okazję być na takiej konsultacji. To profesjonalista, który zawsze trafnie doradzi i wesprze, nawet gdy sprawa wydaje się bardzo skomplikowana :)
adamkanka
Posty: 404
Rejestracja: 07 paź 2018, 12:53

Re: Jaki adwokat z Łodzi?

Post autor: adamkanka »

Akurat ja nie znam żadnej kancelarii z tego miasta więc ciężko jest mi się odnieść. Natomiast czytałem w https://ceo.com.pl/pomoc-prawna-dla-lek ... zych-24370 że jest ważna pomoc prawna dla lekarzy, gdyż w dzisiejszych czasach to właśnie oni są najbardziej narażeni.

olight baton s15
KZielon
Posty: 6
Rejestracja: 22 cze 2020, 13:47

Re: Jaki adwokat z Łodzi?

Post autor: KZielon »

Kancelaria, którą miałam okazję poznać to bergtraum. Adwokaci bardzo pogodni i pomocni. Wyciągnęli rękę i pomogli mi w rozwiązaniu problemu.
Ostatnio zmieniony 03 lis 2020, 15:48 przez KZielon, łącznie zmieniany 1 raz.
wirkadaga
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:03

Re: Jaki adwokat z Łodzi?

Post autor: wirkadaga »

W Łodzi swoja kancelarię ma mecenas Mariusz Olężałek. Tutaj https://mecenas-lodz.com.pl/ znajdziecie do niego namiary. Pan Mariusz specjalizuje się w sprawach karnych. Pomimo tego, ze jest młodym człowiekiem, to ma naprawdę duże doświadczenie i bez krępacji można nazwać go prawdziwym wyjadaczem na sali rozpraw.
Paweł

Re: Jaki adwokat z Łodzi?

Post autor: Paweł »

Ja mogę polecić ale z Warszawy, kancelarię JST. Sam korzystałem tam z pomocy Pana Tomaszczyk i byłem bardzo zadowolony z tej współpracy. Widać, że zna się na rzeczy i wie co robi, jest konkretny, rzetelny i doświadczony co procentuje jego skutecznością.
ODPOWIEDZ