dobre sklepy z rowerami

Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Stanisław_78
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2022, 22:02

dobre sklepy z rowerami

Post autor: Stanisław_78 »

Siemka forumowicze, czy znacie może jakieś dobrze zaopatrzone sklepy z rowerami w Warszawie? Będę szukać rowerów dla siebie i dzieci, ale chciałbym znaleźć coś naprawdę porządnego, żebyśmy mogli razem jeździć na jakieś dłuższe wycieczki. Możecie polecić sprawdzone miejsca albo te które mają dobre opinie. Chętnie przyjrzę się kilku ofertom, żeby je porównać ;)
Stojan87
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 17:40

Re: dobre sklepy z rowerami

Post autor: Stojan87 »

Polecam zajrzeć do sklepu z rowerami na Białołęce, jak wpiszesz w wyszukiwarce to od razu powinno Ci wyskoczyć. Ja właśnie tam kupowałem rowery dla dzieci w Warszawie i wydaje mi się, że mają naprawdę najbardziej różnorodny asortyment. Również jeśli chodzi o rowery dla dorosłych, górskie, crossowe i inne. No i ceny są przystępne, także na pewno coś tam znajdziesz :P
Miecho

Re: dobre sklepy z rowerami

Post autor: Miecho »

Witajcie! Czy ktoś z was miał już okazję jeździć na rowerze Trek https://goodsport.pl/rowery/trek/verve/ Verve? Wygląda na to, że to rower zaprojektowany z myślą o komfortowej i relaksacyjnej jeździe. Czy Trek Verve jest dobrym wyborem dla osób, które szukają roweru na relaksacyjne przejażdżki po okolicy?
ODPOWIEDZ