W czym przechowujecie swoje prace?

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
lena

W czym przechowujecie swoje prace?

Post autor: lena »

Mam dużą ilość swoich rysunków i nie mam pomysłu jak je przechowywać, sporo z nich już mi się zniszczyło, ponieważ leżą na wierzchu, może wy macie na to jakieś sposoby. Kiedyś trzymałam wszystko w kartonach, ale niestety to nie był za dobry pomysł, ponieważ i tak wszystko się pogniotło.
ceikas33

Re: W czym przechowujecie swoje prace?

Post autor: ceikas33 »

Kiedyś także wszystko trzymałam w różnych kartonach i pudełkach, ale aktualnie znalazłam fajne tuby, w których moje prace są dobrze chronione, cieszę się, że udało mi się na nie trafić. Jakość ich jest naprawdę solidna i żaden rysunek w niej się nie zniszczy.

orzech włoski na pasożyty
lena

Re: W czym przechowujecie swoje prace?

Post autor: lena »

A co to są za tuby i czy aby na pewno one utrzymają moje prace w takim stanie jakim bym chciała? Moje prace są dla mnie bardzo ważne i zależy mi na tym aby nic im się nie stało, nawet jak tuba zmoknie to moje rysunki będą nadal w stanie oryginalnym, nie będą w plamach?
ceikas33

Re: W czym przechowujecie swoje prace?

Post autor: ceikas33 »

Oczywiście, że prace zostaną dobrze zabezpieczone dzięki tym tubom. Jak dla mnie to najlepszy sposób na ich przetrzymywanie. Poza tym w tych opakowaniach możesz trzymać również inne ważne dla Ciebie rzeczy. Te tuby są wykonane bardzo solidne i posłużą naprawdę długo.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
lena

Re: W czym przechowujecie swoje prace?

Post autor: lena »

Patrzyłam gdzie można kupić te tuby i powiem Ci szczerze, że jest ich tak dużo, że nie wiem, które będą odpowiednie. Może Ty znasz jakąś firmę z tym produktem i chciałabyś mi ją podać, będę za to bardzo wdzięczna, bo nie mam pojęcia, czy te, o których ja myślę, będą odpowiednie...
ceikas33

Re: W czym przechowujecie swoje prace?

Post autor: ceikas33 »

Jest tego naprawdę dużo i ja także miałam z ich wyborem kłopot, ale w końcu udało mi się trafić na odpowiednie tuby, z których jestem zadowolona. Ja mam je ze sklepu internetowego https://neopak.pl/ są grube i nie ma z nimi żadnego problemu, jak dla mnie rewelacja.
ODPOWIEDZ