Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
Jackoś

Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: Jackoś »

Czy prowadząc swoją firmę transportową korzystacie z systemów do monitoringu GPS, czy może macie jakieś inne sposoby jeżeli chodzi o zarządzanie flotą samochodów. Przy dużej ilości samochodów jest to na pewno duży problem i liczę, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję :)
Sokołek

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: Sokołek »

Co do firmy transportowej i jej skutecznego zarządzania to uważam, że warto tutaj jednak wymienić flotman, to jeden z najlepszych systemów do monitoringu GPS w przypadku którego można liczyć na jakość, profesjonalizm obsługi i jednocześnie spore możliwości w tym także integrację z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24. No i do tego udaje nam się też ograniczać niepotrzebne wydatki co również jest dużym plusem.
Jodeł

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: Jodeł »

Również uważam, że to właśnie dobry kierunek dla firmy która chce się rozwijać i zwiększa swoją flotę samochodów aby obsługiwać większą ilość zleceń oraz klientów. Dlatego jeżeli o mnie chodzi to warto tutaj na pewno zwrócić uwagę na Flotman ponieważ daje spore możliwości biznesowe dla kontroli pracowników, lokalizacji, zużycia paliwa, czy również stanu technicznego aby wszystko było na czas i z zachowaniem najwyższych standardów.

kabel hdmi vga cena
Jackoś

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: Jackoś »

Jodeł pisze:
> Również uważam, że to właśnie dobry kierunek dla firmy która chce się
> rozwijać i zwiększa swoją flotę samochodów aby obsługiwać większą ilość
> zleceń oraz klientów. Dlatego jeżeli o mnie chodzi to warto tutaj na pewno
> zwrócić uwagę na Flotman ponieważ daje spore możliwości biznesowe dla
> kontroli pracowników, lokalizacji, zużycia paliwa, czy również stanu
> technicznego aby wszystko było na czas i z zachowaniem najwyższych
> standardów.

O proszę, dzięki wielkie za pierwsze wskazówki! Na pewno wezmę pod uwagę i też mam nadzieję, że w końcu uda mi się podjąć racjonalną decyzję i trochę udoskonalić naszą firmę.
Jacuś

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: Jacuś »

u mnie w firmie mamy monitoring truckonline i się sprawdza. Mamy kilka samochodów. Zarówno busów serwisowych jak i osobówek. Każdy samochód jest w systemie i szef lub osoba odpowiedzialna za dozór może śledzić auta sprawdzając np o której został samochód uruchomiony. Kiedy został silnik wyłączony. Jak szybko się przemieszczał.
autkoł43

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: autkoł43 »

Muszę się z wami podzielić moim ulubionym warsztatem https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html Charakteryzuje się on kompleksową obsługą firm, w ofercie mają niekonwencjonalne zabezpieczenie samochodów co jest dla mnie bardzo istotne, zobaczcie koniecznie
Edwiń

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: Edwiń »

Rzeczywiście temat zapowiada się obiecująco i również uważam, że jeżeli chodzi o skuteczny system do lepszego zarządzania swoją firmą to można tutaj wspomnieć o systemie Flotman, który daje duże możliwości biznesowe również dla rozwoju swojej floty i skutecznego zarządzania. Przede wszystkim mamy wszystko w jednym miejscu m.in jeśli chodzi o obsługę klientów, obsługa bardzo pomocna i do tego duże możliwości m.in zwiększenia kontroli nad zużyciem paliwa, czy integracji z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24.
tomidś

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: tomidś »

wiem od kumpla, że odkąd wdrożyli platformę wirtualną telefoniczną https://systell.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/ to dużo lepiej idą u nich działania typowo logistyczne ale to tylko jeden z aspektów funkcjonowania firmy i sama centrala nie spowoduje, że całą flotą będziemy zarządzać lepiej ale na pewno taki system wiele nam ułatwi i usprawni komunikację między pracownikami i klientami co chyba też ma duży wpływ na dzialanie całości firmy także może spróbuj skorzystać z oferty tej firmy a oni zapewne od siebie jeszcze coś w temacie doradzą.
MikołajAlecki

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: MikołajAlecki »

Edwiń pisze:
> Rzeczywiście temat zapowiada się obiecująco i również uważam, że jeżeli
> chodzi o skuteczny system do lepszego zarządzania swoją firmą to można
> tutaj wspomnieć o systemie Flotman, który daje duże możliwości biznesowe
> również dla rozwoju swojej floty i skutecznego zarządzania. Przede
> wszystkim mamy wszystko w jednym miejscu m.in jeśli chodzi o obsługę
> klientów, obsługa bardzo pomocna i do tego duże możliwości m.in zwiększenia
> kontroli nad zużyciem paliwa, czy integracji z giełdami zleceń TimoCom oraz
> Trans24.

O proszę wygląda to naprawdę ciekawie, na pewno sprawdzę bo może rzeczywiście to ten element który trzeba dopracować, żeby osiągać lepsze wyniki.
DamianLeśki

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: DamianLeśki »

Dokładnie, jeśli jednak chodzi o zarządzanie firmą transportową liczy się wysoka wydajność, dobra organizacja i kontrola nad flotą, pracownikami i wypełniania warunków współpracy z klientami. Bez tego ciężko będzie osiągać zamierzone efekty oraz w odpowiedni sposób rozwoju.
BłażejMM

Re: Flota samochodów i jak nią lepiej zarządzać?

Post autor: BłażejMM »

DamianLeśki pisze:
> Dokładnie, jeśli jednak chodzi o zarządzanie firmą transportową liczy się
> wysoka wydajność, dobra organizacja i kontrola nad flotą, pracownikami i
> wypełniania warunków współpracy z klientami. Bez tego ciężko będzie osiągać
> zamierzone efekty oraz w odpowiedni sposób rozwoju.

Dlatego jeśli uda nam się nadal tak skutecznie rozrastać i osiągniemy etap kiedy nie będziemy w stanie już więcej firm i samochodów obsłużyć to może i się zdecydujemy na taki system flotman, jak to tak dokładnie może wpłynąć jeszcze na poprawę naszej firmy.
ODPOWIEDZ