Wakacje a energetyki

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
kropkuj
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:05

Wakacje a energetyki

Post autor: kropkuj »

Mamy wakacyjny okres i przez to my bardzo dużo podróżujemy. Niestety ale czasami droga mnie wykańcza i sięgam po energetyki co zbyt zdrowe nie jest. Dlatego pomyślałem,że może zwykłe energetyki zamienię na S8, suplement diety, który poprawia krążenie a przy okazji pobudza. To chyba lepsze rozwiazanie nie ?
maciejem
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:15

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: maciejem »

Energetyki nie są zbyt dobrą opcją. Poczytaj trochę o substancjach do nich dodawanych. Mogą nieźle namieszać w organizmie. Osobiście zaproponowałbym Ci naturalne suplementy z MCACA. Znajdziesz tam np. Neuroctin, który pozytywnie wpłynie na jasność Twojego umysłu. Poczytaj trochę o tym preparacie - bazuje na naturalnych składnikach, bezpiecznych dla organizmu. A to ważne. Z pozdrowieniami - Maciej Mikołajczyk
blacksoul
Posty: 28
Rejestracja: 06 lip 2018, 22:19

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: blacksoul »

Wolę się zatrzymać na kawę na stacji
vviserion33
Posty: 515
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:18

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: vviserion33 »

Ja w ogóle lubie wakacje, bo przynajmniej wtedy po prostu odpoczywam ;) Lubię spędzać ten czas za granicą oraz w Polsce. Jak jestem przy tej drugiej opcji, to zazwyczaj wybieram Bałtyk ;) A dokładniej Gdańsk. Jeśli chodzi o hotele, to skorzystałam z pomocy, jaką daje nam wyszukiwarka noclegów Sun&Snow. Według mnie, warto tam zajrzeć.
Brayank9
Posty: 224
Rejestracja: 23 gru 2017, 22:24

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Brayank9 »

W trasie też często się tym wspieramy. Energetyki albo kawa, na pewno też trzeba mieć klimatyzacje włączoną, bo jak jest za ciepło to chce się spać. Jednak dawno już tak nie jechaliśmy na wakacje. Zdecydowanie polecam podróżowanie samolotem, jest dużo wygodniejsze i bez właśnie konieczności pilnowania się za kółkiem. Polecam wam również przestawić się na podróżowanie liniami lotniczymi. Ogarnięcie tanich biletów to nie sztuka. Sprawdźcie sobie portal Esky www.esky.pl/tanie-loty/0/0/co/gb/wielka-brytania i ich wyszukiwarkę lotów.
Kirssteen
Posty: 88
Rejestracja: 03 lis 2017, 10:24

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Kirssteen »

Mam podobne zdanie na ten temat. Jednak jeżeli rzeczywiście decydujecie się na podróżowanie samochodem to warto zaopatrzyć się w energetyki, też pewnie co jakiś czas zamówić sobie kawę na stacji benzynowej. Jeżeli nie dajecie sobie radę ze zmęczeniem, bardzo chce wam się spać, to nie ma co ryzykować. Trzeba się gdzieś zatrzymać i wypocząć. Ja to właśnie tak samo preferuje podróżowanie samolotem, jest to mega wygodne. Może też przekonacie się do takich wycieczek? Zerknijcie na http://www.otherside.pl/zycie-jak-w-mad ... os-nowego/ po inspiracje na najbliższe wakacje ;)
Filenisss
Posty: 280
Rejestracja: 03 paź 2018, 8:52

Re: Wakacje a energetyki

Post autor: Filenisss »

Zimą raczej nigdzie nie będziecie się wybierać, no chyba, że na narty. Tu jednak wcale nie trzeba nigdzie daleko jechać, w Polsce mamy wiele stoków narciarskich. Ja to jednak już w zimę myślę o lecie, warto wcześniej zaplanować sobie wszystko, nie będzie problemu z miejscem w hotelu, też takie wakacje mogą wyjść was dużo taniej. Sprawdźcie sobie tu takie miejsca jak https://www.facebook.com/eskypl/ Znajdziecie już teraz fajne inspiracje wakacyjne. Internet jest oczywiście bardzo pomocy w takich sprawach.
ODPOWIEDZ