Serwis motocyklowy Honda - Warszawa

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Serwis motocyklowy Honda - Warszawa

Post autor: KamilZ »

Cześć,
Znacie dobre serwisy motocyklowe Hondy w Warszawie, a w szczególności od Hondy? Jeżeli tak to na jakie warto postawić jeżeli chodzi o jakość realizacji, ceny i przystępne terminy? Z góry dziękuję za wszystkie Wasze propozycje oraz konkretne opinie, pozdrawiam!
Marekk
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:38

Re: Serwis motocyklowy Honda - Warszawa

Post autor: Marekk »

W Warszawie na pewno godnym polecenia serwisem jest HondaPlaza z którego usług korzystam już od dłuższego czasu. Maja wysoki poziom obsługi klienta, do tego dbają o terminową realizację każdego zlecenia i co ważne też nie wyciągają z klienta ostatniego grosza.
niko32
Posty: 37
Rejestracja: 17 wrz 2018, 15:06

Re: Serwis motocyklowy Honda - Warszawa

Post autor: niko32 »

A jakiś dobry serwis, w którym wystawią fakturę VAT na usługę? Każdy może takie wystawiać czy nie? Nigdy nie brałem a będę potrzebować, chodzi mi o coś takiego http://taxpit.pl/Blog/biznes/termin-wys ... aktur-vat/
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Serwis motocyklowy Honda - Warszawa

Post autor: Adams »

Jak najbardziej, ja już od ponad 3 lat jeżdżę Hondą Civic i od początku korzystam wyłącznie z serwisu HondaPlaza, a to przede wszystkim za świetne podejście obsług, terminowe realizacje oraz przystępne cenniki na podstawowe serwisy ( nie wiem jak jest przy dużych naprawach, ponieważ na ten moment nie miałem jeszcze żadnego większego problemu technicznego).
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Serwis motocyklowy Honda - Warszawa

Post autor: PatrykLew »

To prawda, jeżeli mówimy tu o autoryzowanym serwisie to rzeczywiście HondaPlaza jest świetną opcją jeżeli chcesz mieć dobrze zrobione auto i móc jeździć nim bezpiecznie bez obaw o stan techniczny, czy niekontrolowane awarie na dłuższej trasie. Ja może tak długo z nimi nie współpracuję natomiast od wejścia widać, że są to fachowcy w każdym calu i dotrzymują danego słowa.
ODPOWIEDZ