nietrzymanie moczu

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
elizja

nietrzymanie moczu

Post autor: elizja »

Dziewczyny co robić przy problemie nietrzymania moczu, bardzo mnie to krępuje? szukam środków higienicznych, które zwiększą mój komfort. Gdzie takie produkty można kupić?
trajka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: trajka »

w DOZ masz duży wybór tego typu produktów, ja tam kupowałam jak miałam problemy z nietrzymaniem moczu, dostałam nawet darmowe próbki wkładek tena, to sie przydało
kamuszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: kamuszka »

Zgadza się ta opcja darmowych próbek jest naprawdę fajna, nie trzeba kupować kota w worku, można kupić już produkt dostosowany do swoich potrzeb, w doz też jest spory wybór takich produktów.
miranda23

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: miranda23 »

Promocja na darmowe próbki w dbam o zdrowie nadal obowiązuje, świetna opcja, można sprawdzić co nam bardziej odpowiada, jaki rozmiar lepiej się sprawdza, potem można kupić całe opakowanie.
braucza

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: braucza »

Promocja na darmowe próbki w DOZ faktycznie jest bardzo fajna, można kupić już sprawdzone produkty, a wiadomo to musimy dobrze dobrać pod siebie, żeby czuć się komfortowo.
borsuczka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: borsuczka »

Zgadzam się z Tobą, też kupiłam pełne opakowanie dopiero po tym jak przetestowałam dzięki tym darmowym próbkom, które dostałam w DOZ, zobaczyłam co się sprawdza i potem mogłam kupić.
rysia58

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: rysia58 »

A korzystacie z refundacji na środki higieniczne? Ostatnio Pani w doz mi podpowiedziała, że jest taka możliwość ale nie znam szczegółów, chyba muszę zapytać lekarza.
żela

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: żela »

Ja nie korzystam, chyba muszę zapytać w moim DOZie czy na moje schorzenie należy się refundacja. Ostatnio skorzystałam z tych darmowych próbek w dozie.
Gol

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Gol »

Podobno niebywałe efekty przynosi ćwiczenie mięśni "kegla" a gdyby jednak konieczne było wypranie kanapy, rogówki lub materaca www.pierzpan.com. Jak również siedzenia w samochodzie czy krzesła biurowe.
emiśka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: emiśka »

A w DOZ z tego co wiem to nadal obowiązuje promocja na darmowe próbki i potem można kupić już pełne opakowanie, jak sprawdzimy produkt i będzie nam odpowiadał.
balijjka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: balijjka »

A to faktycznie dobra opcja z tymi próbkami w DOZ, muszę powiedzieć mojej babci może będzie chciała skorzystać bo ostatnio coś wspominała, że potrzebuje kupić sobie jakieś wkładki.
vviserion33
Posty: 515
Rejestracja: 05 maja 2019, 11:18

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: vviserion33 »

Jeśli potrzebujesz leczenia kamicy nerkowej lub prostaty, najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Z tego co pamiętam, to tutaj w szpitalmazovia.pl można uzyskać kompleksowe leczenie i operację, jeśli jest taka potrzeba. Skontaktuj się z nimi, będą w stanie udzielić Ci więcej informacji.
emmka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: emmka »

Jeśli potrzebujecie dobrych środków higienicznych w fajnych cenach to zdecydowanie warto wybrać się do DOZu, oni mają spory wybór i stacjonarnie naprawdę w porządku ceny.
bułeczka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: bułeczka »

Zgadzam się, faktycznie w DOZie jest duży wybór środków higienicznych i to naprawdę w dobrych cenach, poza tym można właśnie otrzymać te darmowe próbki.
Kacpi

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Kacpi »

Czy wiedzieliście, że medycyna estetyczna oferuje rozwiązania dla problemu nietrzymania moczu? To naprawdę fascynujące, jak nowoczesne technologie mogą pomóc ludziom w radzeniu sobie z wstydliwymi problemami. Warto się nad tym zastanowic i poczytac https://medicot.pl/nietrzymanie-moczu-w ... -femilift/
januszka42

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: januszka42 »

Ja kupuje wkładki higieniczne dla siebie w DOZie, bardzo je lubię bo są cienkie i chłonne, niewidoczne pod ubraniem, co jest dla mnie bardzo ważne, dają duży komfort.
diamencika

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: diamencika »

Ja też korzystam z takich darmowych wkładek, sprawdzają mi się bardzo dobrze. Wiem, że w doz można wziąć darmowe próbki środków higienicznych jak ktoś nie wie jaki produkt powinien wybrać.
ODPOWIEDZ