mleko modyfikowane

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
edzia

mleko modyfikowane

Post autor: edzia »

Czy są tu mamusie, które kupują mleko modyfikowane swoim dzieciom?? Jakie polecacie? Zastanawiam się nad Bebilonem, tylko jeszcze nie wiem która wersja, gdzie to mleko kupujecie?
mella

Re: mleko modyfikowane

Post autor: mella »

Bebilon to bardzo dobre mleko, dla mojego dziecka kupuję wersję profutura, fajne ceny ma doz, można kupić stacjonarnie od ręki wtedy kiedy nam potrzebne
edzia

Re: mleko modyfikowane

Post autor: edzia »

to dzięki za rozwianie moich wątpliwości, wybiorę się dziś na pewno do dozu i kupię mleko, mam nadzieję, że mój maluszek szybko się przestawi na takie karmienie
wareczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: wareczka »

Bebilon to mleko, które pasuje wielu maluszkom nawet tym z alergią. Faktycznie w DOZie warto kupować bo mają stale dobrą cenę, ale stacjonarnie kupuję.
malinka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: malinka »

Mój synek na szczęście nie miał problemu z tym aby się przestawić , ale dużo zależy od dobru odpowiedniego mleka. U nas właśnie Bebilon się sprawdza, kupujemy w DOZ.
zerka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: zerka »

A my z kolei od razu zaczęliśmy z mlekiem modyfikowanym i padło na Bebilon, kupujemy cały czas w DOZ stacjonarnie bo tam cena najlepsza, lepsza niż online.
oliska

Re: mleko modyfikowane

Post autor: oliska »

Bebilon to super mleko, bardzo dobrze tolerowane przez dzieci, idealne też na problemy z alergią np. Nasz maluch super reaguje na Bebilon, też kupujemy w dozie stacjonarnie tam wychodzi najtaniej.
mruczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: mruczka »

Zgadza się, toleruje je wiele maluchów, mój synek również jest na tak, dlatego je kupujemy. Również zauważyłam, że w DOZie mają a nie dobrą cenę, kupiłam ostatnio zapas.
haniszka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: haniszka »

My też kupujemy w DOZie Bebilon tam faktycznie jest w dobrej cenie, ja nie lubię przepłacać, a tego mleka sporo idzie jakby tak podsumować szczególnie, że piersią nie karmię.
oliveczka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: oliveczka »

Ja w ogóle nie karmiłam i nie karmię piersią w sumie trochę z wyboru, ale właśnie trafiłam na Bebilon a to bardzo dobre mleko, super jakość, a w DOZie faktycznie bardzo dobra cena.
ODPOWIEDZ