Jakie kosmetyki lubicie?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Bartłomieja1971

Jakie kosmetyki lubicie?

Post autor: Bartłomieja1971 »

Na co zwracacie uwagę kupując kosmetyki? Ja dopiero tak naprawdę od niedawna zaczęłam nieco bardziej zwracać uwagę na skład kosmetyków, które kupuję i jest to dla mnie ważne, bo wcześniej przyznaję, że dawałam się złapać np. na marketing produktowy, opakowanie i hasło reklamowe;) Odkryłam też drogerię https://www.sklep.bio-med.pl a właściwie to sklep z suplementami i dobrej jakości kosmetykami, polecam zajrzeć.
Moniczka

Re: Jakie kosmetyki lubicie?

Post autor: Moniczka »

Wiesz, że ja też kupowałam jakiś czas temu tylko te kosmetyki które widziałam z reklamach? Chodziłam do drogerii i brałam bez względu na cenę właśnie takie kosmetyki. Z działaniem różnie, jedne były ok, inne podrażniały. Ale jak zaczęłam czytać składy to dopiero się okazało co i jak.... te kosmetyki wcale nie były ok. Teraz wybieram sama, kupuję te z najbardziej naturalnym składem. Szczerze polecam produkty z Herbapol Polana, są delikatne dla skóry, skuteczne, wegańskie. I cena też jest ogromnym plusem, za kilka kosmetyków zapłaciłam tyle co wcześniej za jeden krem.
magdusia

Post autor: magdusia »

Ja bardzo lubię kosmetyki z marki Herbapol Polana. Przyznać muszę, że długo szukałam takich idealnych produktów dla mojej cery i się udało. Kupuję kosmetyki z serii odmładzającej, mam skończone 40 lat i jak najbardziej moja skóra potrzebuje już silniejszego działania przeciwzmarszczkowego. I te kosmetyki mi to zapewniają, kupuje kremy i serum, mam także maseczki które nakładam raz w tygodniu. Kosmetyki są wegańskie, sprawdzają się przy mojej wrażliwej cerze. Zamawiam online w sklepie e-polana.com.

grzejnik panelowy purmo
antony

Post autor: antony »

Najlepiej dokładnie sprawdzać, jakie są polecane produkty... Ja tak robiłem i tak znalazłem firmę https://beardman.pl/kategoria/pielegnacja-brody , która oferuje produkty dla Panów w doskonałej jakości. Jestem bardzo zadowolony z tego, że znalazłem ten sklep, sporo rzeczy tam dla siebie znalazłem.
Hanna Ks

Post autor: Hanna Ks »

Ja mam naprawdę dużo kosmetyków w domu, zwłaszcza naturalnych i dużo wegańskich. W sumie nie mam jakiejś konkretnej ulubionej marki, po prostu wybieram po składnikach. Szczególnie uwielbiam mgiełki i hydrolaty, bo mają zazwyczaj najlepsze składy. Tutaj jest o nich trochę więcej informacji https://beardfactory.pl/hydrolat-do-twa ... lce/b_gwcq i ich zalety. Wracając jednak do tematu, to jak wspomniałam wyżej, opieram się głównie na ulubionych ekstraktach. Moje ulubione to chaber bławatek, skrzyp polny, pokrzywa, rumianek, szałwia i łopian (to do włosów). Najczęściej są to składniki, które bardzo fajnie działają i nie powodują podrażnień.

Jeżeli chodzi o kosmetyki do ciała, to u mnie tu nie ma znaczenia i mam kilka fajnych produktów, które stosuję od lat. Polecić mogę mleczko do ciała Mixa z kwasem hialuronowym. Moim zdaniem to najlepszy kosmetyk do skóry, bo fajnie nawilża. Polecam też żele pod prysznic Natura Siberica, bo mają fajne zapachy i całkiem dobre składy. Większość żeli pod prysznic czy mydełek bardzo wysusza, więc tak czy inaczej, musze skórę nawilżyć. Dlatego nie ma większego znaczenia ten etap pielęgnacji.

Z kremów do twarzy to przede wszystkim muszą być lekkie, bez olejów i tego typu składników. Nie znoszę tłustych konsystencji, bo i tak mam problem z przetłuszczającą się skórą, a takie formuły tylko to nasilają. Lubię, jak w kremach jest aloes, kwas hialuronowy, za to nie mogę używać produktów z retinolem czy bakuchiolem. Nie wiem, czy to kwestia nieprawidłowego stosowania, czy po prostu nietolerancji skóry, ale nie działa to u mnie zbyt dobrze.
ODPOWIEDZ