Jaki kupić wózek?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
uśka

Jaki kupić wózek?

Post autor: uśka »

A co sądzicie o wózkach 2w1? Bo ja mam na oku jeden ze względu na to, że chyba najbardziej zależy mi na tym, aby cała konstrukcja nie była taka ciężka i łatwo można było ją przenosić. Na spacerówce też zależy mi, aby była lekka i wygodnie składa się i można go wygodnie przenosić za pomocą uchwytu.
młyńska

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: młyńska »

Sądzę że to spoko rozwiązanie, a jeśli chodzi ci o dobry, solidny ale też łatwy do transportu to na pewno x-lander x-cite jest bardzo lekki i bardzo łatwo się składa a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca co się bardzo przydaje jeśli dużo podróżujesz
Drażka

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Drażka »

A widziałyście wózki od Euro Cart? Są różne modele, ale mi od razu najbardziej spodobał się Flex. Jest to dość duży wózek, z powodzeniem też dla starszego dziecka, ogólnie do 22 kg. Ten model ma też możliwość regulowania rączki. Ogólnie bardzo fajny i ładny wózek.
małgosia99

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: małgosia99 »

Polecam Cavoe Axo, na który sama się zdecydowałam :D Wózek przede wszystkim urzekł mnie swoim wyglądem i ceną. Okazał się być naprawdę solidny i dobrze zrobiony, Amortyzacje pozwalają na spacery w każdym terenie a przy tym zajmuje mało miejsca. Jest naprawdę super.
Głacz45

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Głacz45 »

Najlepiej jest wybrać taki, który będzie odpowiadać Tobie. Ja uważam, że każdy wózek powinien mieć super amortyzację, dlatego polecam Ci Cavoe Axo. Dodatkowo jest w dobrej cenie i sprzedawany w bogatym wyposażeniu. Będziesz zadowolona - to Ci mogę zapewnić :)
truda
Posty: 96
Rejestracja: 27 kwie 2017, 9:57

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: truda »

A ja kupiłam wózek online bo tak teraz jest najwygodniej i najtaniej. Mój wybór to też x-lander, który ma naprawdę dużo modeli do wyboru, każdy z nich jest wyjątkowy, bajerancki i można go kupić w rewelacyjnych, modnych teraz kolorach, co najważniejsze są to solidne wózki
Pepi983
Posty: 21
Rejestracja: 31 lip 2020, 19:51

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Pepi983 »

Z własnych doświadczeń polecam Ci Riko Basic Pastel. Wózek zachwycił mnie wyglądem i ceną. Jest przy okazji solidnie wykonany, a do tego spokojnie wystarczy do końca wózkowania. Zaskoczona jestem tym, że siedzisko spacerówki tego wózka można złożyć razem z ramą.
wózek34

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: wózek34 »

Skutery inwalidzkie specjalnego zastosowania w promocyjnej ofercie [url=https://www.akson.pl/produkty/elektrycz ... idzkie,182]Wózek inwalidzki elektryczny[/url] to bardzo dobrej jakości wózek inwalidzki. Możesz sprawdzić, że jest bardzo dużo rodzajów konfiguracji, dużo akcesoriów jak również rodzaje wózków, bo są uniwersalne dla dzieci i dorosłych a również możesz znaleźć takie wózki tylko dla dzieci, które mają specjalne funkcjonalności. Polecam niezmiernie.
miśka52

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: miśka52 »

Znalezienie wózka idealnego zajmuje sporo czasu i na pewno będzie Ciebie kosztować sporo nerwów. Ja bardzo jestem zadowolona ze swojego wyboru - jest nim Riko Nesa. Jest lekki, ma nie pompowane koła i można go kupić za rozsądną cenę. Zauważyłam też że córka bardzo lubi w nim jeździć.
Krasuną63

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: Krasuną63 »

W wózku naszego maluszka nie może zabraknąć odpowiedniego prześcieradła. Znajdziesz je w sklepie poofi tutaj [url]https://poofi-shop.com/pl/129-przescieradla-do-wozka[/url]. Wszystkie produkty posiadają atest i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt. Cenowo bardzo atrakcyjne jeśli wziąć pod uwagę wysoką jakość i manufakturę.
śląska

Re: Jaki kupić wózek?

Post autor: śląska »

Wybór wózka też był dla mnie dosyć problematyczny. Długo wahałam się który będzie dla mnie najlepszy, a ostatecznie mój wybór padł na markę x-lander - konkretnie wybrałam x-pulse. Dobrze się go prowadzi, jest lekki i zgrabny. Polecam i Tobie, powinnaś być zadowolona.
ODPOWIEDZ