Jak leczyć uzależnienie?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
ból

Jak leczyć uzależnienie?

Post autor: ból »

Hej, czy moglibyście mi polecić sprawdzone metody leczenia alkoholizmu? Strasznie dużo naczytałem się już w internecie i sam nie wiem na co mam się zdecydować. Wiem, że wiele osób ma doświadczenie w leczeniu choroby. Bardzo liczę na Waszą pomoc. Jeszcze nie próbowałem żadnej metody bo nie mogę się zdecydować. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Bogusław

Re: Jak leczyć uzależnienie?

Post autor: Bogusław »

Tak jak sam pisałeś, istnieje bardzo dużo metod leczenia alkoholizmu. Ja, jako że niestety borykałem się z tą straszną chorobą mam wiele metod już sprawdzonych. Na pierwszy etapie leczenia polecam Ci zaszycie alkoholowe https://esperalszczecin.com/ . Esperal działa od razu po aplikacji. Jeżeli sięgniesz po alkohol to do 10 minut pojawią się uporczywe skutki. Możesz mieć bóle głowy, omdlenia, wymioty, wahania ciśnienia. I tak za każdym razem po piciu... Ale uwierz mi, jeżeli raz tego doświadczysz od razu odechce Ci się ponownie to przechodzić. Oprócz zaszycia warto też zapisać się na psychoterapię, bo wychodzenie z nałogu to czasochłonny proces.
ODPOWIEDZ