foteliki a bezpieczeństwo

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: kitti32 »

Hejka, natknęłam się ostatnio na pewien artykuł w internecie https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ . Nie wiem co o tym myślec...
Caitlyn223
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:25

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Caitlyn223 »

Ja Ci powiem co o tym myslec ;). Zanim się coś kupi, szczególnie jeżeli chodzi o bezpieczeństwo nasze lub kogoś to trzeba sprawdzić produkt 150 razy w różnych źródłach. Ten artykuł to jedno z takich źródeł. Ale przyznam, że nie zdziwiły mnie te wyniki, każdy fotelik ma inne parametry.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2020, 16:29 przez Caitlyn223, łącznie zmieniany 1 raz.
Marchewkowa
Posty: 19
Rejestracja: 25 gru 2019, 20:15

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Marchewkowa »

A mnie to nie zdziwiło jakoś ;). Korzystamy ze smartkidbelta, byłam pewna już dawno jego jakości, a jak teraz się okazuje wybór był słuszny. Nie mniej jednak testy takich fotelików i akcesorii tego typu powinny być bardziej rozbudowane.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: kitti32 »

Ja generalnie myślałam kiedyś nad smartkidbeltem bo i cenowo on wychodzi bardzo fajnie. Chyba się na niego zdecyduje bo strach jeździć po tych drogach teraz :/ .
Marchewkowa
Posty: 19
Rejestracja: 25 gru 2019, 20:15

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Marchewkowa »

No cóż mogę powiedzieć, jest to dobry wybór. Generalnie to on pasuje do każdego samochodu, mozna go fajne wyregulować. Wszystko działa i śmiga.
Caitlyn223
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:25

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Caitlyn223 »

Sądzę, że teraz testy fotelików od strony producentów będą dokładniejsze.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2020, 16:30 przez Caitlyn223, łącznie zmieniany 1 raz.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: kitti32 »

Sądzę, że to już sprawa producentów, ale powinni zdecydowanie coś z tym zrobić. Nie wiem jak to jest regulowane prawnie o ile jest, ale testy powinny być bardziej wymagające, foteliki powinny być robione z naciskiem na bezpieczeństwo i funkcjonalnośc.

ciastka konopne
Caitlyn223
Posty: 41
Rejestracja: 06 kwie 2019, 16:25

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Caitlyn223 »

Fotelik i tak nigdy nie daje 100% bezpieczeństwa. Grunt to być dobrym kierowcą, w razie niebezpieczeństwa należy zachować rozwagę i czujnośc i zimną krew. Ważne są tu kursy doszkalające, trzeba wiedzieć jak zachować się np. w razie poślizgu.
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: kitti32 »

To racja, jednak fotelik i tak jest potrzebny by chociaż troszkę podnieśc bezpieczestwo. Zdecyduje sie chyba na smartkidbelta, czytałam, że pasuje do każdego auta. Można sobie go nawet do taksówki wziąć.
wiki
Posty: 180
Rejestracja: 18 sty 2017, 10:30

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: wiki »

Jeśli jeździcie z dziećmi w dłuższe trasy autem to warto też mieć na wyposażeniu kamizelki odblaskowe w dziecięcych rozmiarach, oprócz tych dla dorosłych. Można je zamówić na przykład na https://kamizelkiodblaskowe.com.pl/pl/5 ... dla-dzieci
Kacper43

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Kacper43 »

Smart Kid Belt to przełomowe rozwiązanie, które nie tylko zapewnia bezpieczeństwo dzieciom, ale także ułatwia życie rodzicom. Jego ergonomiczny design, łatwość użytkowania i inteligentne funkcje sprawiają, że podróżowanie staje się bardziej komfortowe dla wszystkich zaangażowanych. To zdecydowanie nowa era w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci na drodze.
Ptyśka

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Ptyśka »

Takze postawilismy na bezpieczenstwo naszego dziecka. Dlatego starszego synka zamiast na podkładce przewozimy z Pasem Smart Kid Belt. Znakomity , polski wynalazek , sprawdza się doskonale. Zastępuje i fotelik i podkładkę
agataa

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: agataa »

Wiadoma sprawa, bezpieczeństwo dzieci jest mega ważne, dlatego dokładnie wszystko sobie trzeba przemyśleć... Ja też długo zastanawiałam się - co wybrać? I ostatecznie doszłam do wniosku, że kupię fotelik Pixel PRO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =NavyPro04 . Jest ładny, solidny i spełnia wszelkie normy.
Tosia

Re: foteliki a bezpieczeństwo

Post autor: Tosia »

Podczas podróżowania z dzieckiem różnymi pojazdami warto zainwestować w Smart Kid Belt, które zapewni bezpieczeństwo jazdy dziecka w aucie. Jest lekkie i łatwe w użyciu, a do tego zmieści się nawet w plecaku więc zawsze możemy je mieć przy sobie.
ODPOWIEDZ