Domek letniskowy na działkę

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Domek letniskowy na działkę

Post autor: pelonsk »

Co sądzicie o domkach letniskowych? Jest to fajne rozwiązanie na ciepłe dni, czy raczej już trochę oklepane? Nie ukrywam, że zastanawiam się nad budową takiego domku, bo działka stoi pusta już od kliku lat, przez co tak naprawdę tylko się marnuje, a okolica jest ciekawa, bo niedaleko jest jezioro, a wokół cisza.
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Domek letniskowy na działkę

Post autor: hanse »

Skoro masz już działkę, to ja bym się nawet nie zastanawiał. Teraz dość ciężko o ładny teren działkowy, więc ja bym o niego porządnie zadbał. Sam często jeżdżę na swoją działkę i jakoś nie wyobrażam sobie, aby nie było tam domku. Z rodzina jeździmy tam praktycznie przez całe lato (głównie weekendy), więc domek jest koniecznością, by nie musieć wracać do domu.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Domek letniskowy na działkę

Post autor: pelonsk »

Orientujesz się może jaki jest obecnie średni koszt budowy takiego domku? Jest to spora inwestycja?
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Domek letniskowy na działkę

Post autor: hanse »

Wszystko zależy od tego jak duży domek Cię interesuje oraz w jakim stylu. Najniższe oferty można znaleźć w sieci już za kilka-kilkanaście tysięcy złotych i wtedy możesz liczyć na jakieś 20-30m2. Fajną opcją jest również dorobienie wiaty, która nie raz okazuje się być bardzo przydatna.
pelonsk
Posty: 186
Rejestracja: 18 lis 2018, 13:42

Re: Domek letniskowy na działkę

Post autor: pelonsk »

Naprawdę ceny są aż tak niskie? Jakoś mocno nie wgłębiałem się w temat, jednak jak popatrzyłem pierwsze lepsze oferty z internetu, to były one nawet kilkukrotnie wyższe.
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: Domek letniskowy na działkę

Post autor: hanse »

Na ceny z pewnością nie można narzekać, bo są obecnie najniższe od lat (jeśli chodzi o kupno domku). Ważnej jest też to, aby dobrze szukać, bo oferty potrafią się mocno różnić. Jednak najwięcej zależy od samego wykonania, jeśli mato być prosty domek (kwadrat), to już za kilka tys można takie znaleźć. Wszystko to kwestia gustu, dlatego proponuję wejść na https://kupdomekletniskowy.pl/ i wybrać wymarzony domek na działkę, sam posiadam domek z tej firmy i jest pierwszorzędnie wykonany.
ODPOWIEDZ