Apteka

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
karol4436767ą

Apteka

Post autor: karol4436767ą »

Kilka dni temu kupiłem coś w aptece internetowej http://www.inmedcenter.com/anti-cancer-tablets/ .W tej aptece internetowej naprawdę wybór jest bardzo duży.
jeśla

Re: Apteka

Post autor: jeśla »

Będąc w dozie dowiedziałam się, że mają akcję dla seniorów i na leki jest -20% rabatu, obowiązuje to w godzinach 8 -12, jeli macie starsze osoby w rodzinie to warto im na pewno o tym opowiedzieć
Robiś

Re: Apteka

Post autor: Robiś »

Jak chcesz zrobic zakupy w aptece bez wychodzenia z domu to polecam Ci się zainteresowac ofertą jaką przedstawia strona https://www.e-zikoapteka.pl/ Znajdziesz tutaj najkorzystniejsze oferty na leki od wielu producentów. Apteka ta jest bardzo dobrze znana w naszym kraju i można jej zaufac.
Mariolkuś

Re: Apteka

Post autor: Mariolkuś »

Aptek akurat mamy bardzo dużo. Dlatego też jeśli poszukujemy jakiegoś leku to może i warto jest poszukać w interencie. Bo chociażby na tej stronie https://ktomalek.pl/leki-hormonalne-sto ... j/k-1844/1 bez problemu uda nam się znaleźć dany lek i w razie czego możemy nawet go zarezerwować także zawsze jest to jakieś rozwiązanie.
Rubiń

Re: Apteka

Post autor: Rubiń »

jeśla pisze:
> Będąc w dozie dowiedziałam się, że mają akcję dla seniorów i na leki jest
> -20% rabatu, obowiązuje to w godzinach 8 -12, jeli macie starsze osoby w
> rodzinie to warto im na pewno o tym opowiedzieć
Nie wiesz może, czy ta promocja w DOZie jest aktualna? Kurczę, oszczędność 20% na lekach to naprawdę dużo. A o jakich osobach starszych mowa? moi rodzice mają 63 i 68 lat.
jeśla

Re: Apteka

Post autor: jeśla »

Rubiń pisze:
> jeśla pisze:
> > Będąc w dozie dowiedziałam się, że mają akcję dla seniorów i na leki jest
> > -20% rabatu, obowiązuje to w godzinach 8 -12, jeli macie starsze osoby w
> > rodzinie to warto im na pewno o tym opowiedzieć
> Nie wiesz może, czy ta promocja w DOZie jest aktualna? Kurczę, oszczędność 20% na
> lekach to naprawdę dużo. A o jakich osobach starszych mowa? moi rodzice mają 63 i 68
> lat.
jest na pewno aktualna, bo moja mama nawet mówiła mi wczoraj ze znów taniej w DOZ leki kupiła, przy każdych zakupach te kilka złotych to w skali miesiąca już większa oszczędność
właa

Re: Apteka

Post autor: właa »

jestem w trakcie kompletowania rzeczy do apteczki wakacyjnej, lista robi się coraz dłuzsza,kupujecie jakieś rzeczy zabezpieczajace uszy? W zeszłym roku nasz urlop został przerwany przez infekcję ucha u synka, chciałabym w tm roku jakoś temu zapobiec _______________________
maślaczka

Re: Apteka

Post autor: maślaczka »

jeśla pisze:
> Rubiń pisze:
> > jeśla pisze:
> > > Będąc w dozie dowiedziałam się, że mają akcję dla seniorów i na leki jest
> > > -20% rabatu, obowiązuje to w godzinach 8 -12, jeli macie starsze osoby w
> > > rodzinie to warto im na pewno o tym opowiedzieć
> > Nie wiesz może, czy ta promocja w DOZie jest aktualna? Kurczę, oszczędność 20%
> na
> > lekach to naprawdę dużo. A o jakich osobach starszych mowa? moi rodzice mają 63
> i 68
> > lat.
> jest na pewno aktualna, bo moja mama nawet mówiła mi wczoraj ze znów taniej w DOZ
> leki kupiła, przy każdych zakupach te kilka złotych to w skali miesiąca już większa
> oszczędność


Oj tak leki są bardzo drogie, moi rodzice kupuję co miesiąc ich całkiem sporo zostawiając w aptece kilka stówek, więc takie 20% sporo daje.
Andżelika

Re: Apteka

Post autor: Andżelika »

A używacie lady night albo ktoś z Waszych bliskich? Ja takie rzeczy kupuję na http://inkontynencja.eu/kobiety/71-tena ... night.html i w sumie się tego nie wstydzę. Wszystko jest dla ludzi, a niestety mamy takie, a nie inne choroby. Pozdrawiam Was serdecznie
piotr35
Posty: 216
Rejestracja: 25 kwie 2016, 13:07

Re: Apteka

Post autor: piotr35 »

właa pisze:
> jestem w trakcie kompletowania rzeczy do apteczki wakacyjnej, lista robi
> się coraz dłuzsza,kupujecie jakieś rzeczy zabezpieczajace uszy? W zeszłym
> roku nasz urlop został przerwany przez infekcję ucha u synka, chciałabym w
> tm roku jakoś temu zapobiec _______________________

Może gdzieś w twojej okolicy działa apteka super pharm? https://homeparktargowek.pl/sklepy/superpharm Środki na takie infekcje można chyba kupić w każdej aptece?
agła

Re: Apteka

Post autor: agła »

maślaczka pisze:
> jeśla pisze:
> > Rubiń pisze:
> > > jeśla pisze:
> > > > Będąc w dozie dowiedziałam się, że mają akcję dla seniorów i na leki
> jest
> > > > -20% rabatu, obowiązuje to w godzinach 8 -12, jeli macie starsze osoby
> w
> > > > rodzinie to warto im na pewno o tym opowiedzieć
> > > Nie wiesz może, czy ta promocja w DOZie jest aktualna? Kurczę, oszczędność
> 20%
> > na
> > > lekach to naprawdę dużo. A o jakich osobach starszych mowa? moi rodzice
> mają 63
> > i 68
> > > lat.
> > jest na pewno aktualna, bo moja mama nawet mówiła mi wczoraj ze znów taniej w
> DOZ
> > leki kupiła, przy każdych zakupach te kilka złotych to w skali miesiąca już
> większa
> > oszczędność
>
>
> Oj tak leki są bardzo drogie, moi rodzice kupuję co miesiąc ich całkiem sporo
> zostawiając w aptece kilka stówek, więc takie 20% sporo daje.
czy ta promocja w DOZie cały czas obowiązuje?? Mama mi mówiła że ma sporo leków do kupienia i myślałam żeby w DOZie je kupiła jeśli jest ta akcja
Mała

Re: Apteka

Post autor: Mała »

[quote=agła post_id=69195 time=1632921708 user_id=1]
maślaczka pisze:
> jeśla pisze:
> > Rubiń pisze:
> > > jeśla pisze:
> > > > Będąc w dozie dowiedziałam się, że mają akcję dla seniorów i na leki
> jest
> > > > -20% rabatu, obowiązuje to w godzinach 8 -12, jeli macie starsze osoby
> w
> > > > rodzinie to warto im na pewno o tym opowiedzieć
> > > Nie wiesz może, czy ta promocja w DOZie jest aktualna? Kurczę, oszczędność
> 20%
> > na
> > > lekach to naprawdę dużo. A o jakich osobach starszych mowa? moi rodzice
> mają 63
> > i 68
> > > lat.
> > jest na pewno aktualna, bo moja mama nawet mówiła mi wczoraj ze znów taniej w
> DOZ
> > leki kupiła, przy każdych zakupach te kilka złotych to w skali miesiąca już
> większa
> > oszczędność
>
>
> Oj tak leki są bardzo drogie, moi rodzice kupuję co miesiąc ich całkiem sporo
> zostawiając w aptece kilka stówek, więc takie 20% sporo daje.
czy ta promocja w DOZie cały czas obowiązuje?? Mama mi mówiła że ma sporo leków do kupienia i myślałam żeby w DOZie je kupiła jeśli jest ta akcja
[/quote]

Tak, promocja nadal trwa. Warto skorzystać, bo 20% to naprawdę sporo, moja mama niedawno zaoszczędziła w ten sposób prawie 70 zł :) Tylko pamiętaj, żeby robić zakupy w godzinach 8-12.00.
kamiś

Re: Apteka

Post autor: kamiś »

Kilka dni temu byłem chory na świnkę. Potrzebowałem wyposażyć się w lekarstwa, dlatego przeszukałem strony internetowe i odkryłem stronę https://aptekacentrum.lublin.pl/. Jest dostępne tutaj mnóstwo specjalistycznych lekarstw w dobrych cenach, z tego powodu byłem usatysfakcjonowany. Leki dotarły do własnego bloku, dlatego nie było potrzeby wyjścia do apteki
ODPOWIEDZ