sadownictwo - ciekawe portale

Urządzanie, sprzątanie, remonty.
Paweł32

sadownictwo - ciekawe portale

Post autor: Paweł32 »

Moją pasją jest sadownictwo. Zaczynam się tym zajmować na poważnie. Nawet trochę ziemi w tym celu kupiłem. Nie wiem czy są jakieś takie profesjonalne portale z tego rodzaju tematyką. Chętnie bym się z takimi zapoznał jeśli coś znacie. Nawet jak się jakiś problem pojawia, to żeby wiedzieć gdzie szukać informacji.
miłka2

Re: sadownictwo - ciekawe portale

Post autor: miłka2 »

Paweł32 pisze:
> Moją pasją jest sadownictwo. Zaczynam się tym zajmować na poważnie. Nawet
> trochę ziemi w tym celu kupiłem. Nie wiem czy są jakieś takie profesjonalne
> portale z tego rodzaju tematyką. Chętnie bym się z takimi zapoznał jeśli
> coś znacie. Nawet jak się jakiś problem pojawia, to żeby wiedzieć gdzie
> szukać informacji.

Myślę, że są. Z resztą teraz w internecie to można wiele rzeczy znaleźć. Tylko trzeba wiedzieć jak szukać, co jest godne uwagi, żeby potem skorzystać z takich informacji. Najlepiej to gdyby jakiś praktyk się wypowiedział w tym temacie.
żelak

Re: sadownictwo - ciekawe portale

Post autor: żelak »

Sadownictwem, a konkretnie uprawą jabłek zajmował się mój ojciec, a teraz ja przejąłem pałeczkę. Po prostu zdrowie taty nie pozwala na to, żeby dalej pracował. Ale na takie profesjonalne doradztwo to zawsze mogę liczyć. Z resztą praktycznie wszystkiego nauczył mnie tata. Teraz internet też jest pomocny, nie powiem. Są właśnie takie specjalistyczne portale dla sadowników. Ja chętnie zaglądam na https://sadowniczeabc.pl/ . To już jest portal z prawdziwego zdarzenia. Dużo bieżących wiadomości, różnych porad.
ODPOWIEDZ