Maszyny CNC - TBI?

Czyli o wszystkim i o niczym.
Marekk

Maszyny CNC - TBI?

Postautor: Marekk » 10 paź 2018, 9:20

Witam forumowiczów,
Mam pytanie przede wszystkim do osób które zajmują się maszynami CNC bądź prowadzą tego typu biznesy, ponieważ chciałbym dowiedzieć się od Was na jakiego producenta warto postawić jeżeli chodzi o odpowiedni stosunek jakości do ceny oraz późniejszej obsługi posprzedażowej głównie w zakresie serwisowania oraz zakupu nowych części itd. Jesteście mi w stanie pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam

Adams

Re: Maszyny CNC - TBI?

Postautor: Adams » 11 paź 2018, 10:16

Moim zdaniem jednym z najlepszych wyborów jest producent TBI z którego frezarek oraz tokarek sami korzystamy. Jest to naprawdę dobrej jakości sprzęt, który jako jeden z nielicznych utrzymuje wysoki poziom wydajności przy długotrwałych zleceniach. Ważna w przypadku maszyn CNC jest również jak najwyższa jakość i odpowiednie oprogramowanie które również są w stanie zapewnić. Dlatego według mnie na nich powinieneś zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru, tym bardziej że mają niezłą ofertę finansowania leasingu oraz wynajmu.

Wróć do „Off topic”