U kogo najlepszy internet mobilny ?

Czyli o wszystkim i o niczym.
evelajna

U kogo najlepszy internet mobilny ?

Postautor: evelajna » 14 wrz 2018, 12:32

Witajcie :) Korzystacie z internetu mobilnego czy raczej ze stałego łącza ? Szykuje mi się wyjazd na kilka miesięcy i postanowiłam wykupi sobie internet mobilny. Możecie polecić jakiś sprawdzonych dostawców ? Z góry dzięki :)

anika

Re: U kogo najlepszy internet mobilny ?

Postautor: anika » 17 wrz 2018, 7:03

ja od kilku dobrych miesięcy korzystam tylko i wyłącznie z internetu mobilnego. Troszkę to trwało zanim trafiłam na dobrą ofertę ale od kilku tygodni korzystam z internetu z sieci Otvarta i jest jak najbardziej ok :)

evelajna

Postautor: evelajna » 20 wrz 2018, 22:48

anika o Otvartej nigdy wcześniej nie słyszalam. Napiszesz coś wiecej ? jak z jakośćią, szybkością i przede wszystkim z zasięgiem ?

anika

Postautor: anika » 26 wrz 2018, 9:17

to dość nowa sieć na rynku stąd pewnie jeszcze o nich nie słyszałaś :) Generalnie na internet nie narzekam - działają na nadajnikach plusa więc z zasięgiem nie mam większych problemów ( a już w kilku miejscach zdążyłam go przetestować ). Jest szybki, nie zacina. mam ta ofertę za 39,99 zł ( 100 GB w dzień i 200 GB w nocy ).

lolika

Postautor: lolika » 28 wrz 2018, 8:35

ja też od miesiaca korzystam z internetu mobilnego w Otvartej :) Jest ok, internet jest stabilny i nie zacina, Mieszkam na wsi i tez nie mam tu zadnych problemów z zasięgiem co jest mega ważne bo pracuje zdalnie. W najbliższym czasie planuje też przeniesc do nich numer :)

evelajna

Postautor: evelajna » 17 paź 2018, 16:53

ooo dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Nie ukrywam, że zachęcające jest to, że nie podpisuje się umowy na 2 czy na 3 lata a okres wypowiedzenia to tylko 30 dni :) Widziaam, ze mają też bardzo tanie abonamenty na telefon. Też kusi mnie by przenieść do nich numer :)

jakubczak

Postautor: jakubczak » 25 paź 2018, 15:51

Jeśli mogę Ci coś doradzić to wyłącznie to, abyś nie decydował się na internet mobilny. Lepszym rozwiązaniem jest stały dostęp do internetu. Jedną z firm, godnych zainteresowania, który posiada go w swojej ofercie o zadowalającej prędkości jest https://www.koba.pl/promocje/ - działa na terenie Białegostoku i według mnie, nie ma sobie równych.

Wróć do „Off topic”