InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Veroniuqe

InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Postautor: Veroniuqe » 30 kwie 2018, 19:25

Każdy chce by jego praca była wydajna, by jak najmniej trzeba było włożyć wysiłku w wykonanie konkretnego zadania. Z punktu widzenia księgowości najbardziej pracochłonnym, najbardziej podatnym na błędy i najnudniejszym zadaniem jest wprowadzanie danych księgowych do systemu FK. To ciągłe wprowadzanie odpowiednich cyferek w odpowiednie pola programu. Nudna praca która należy wykonać a która przez swoją powtarzalność może doprowadzić i doprowadza do błędów i przekłamań. Rozwiązanie InvoiceDigitizer, które mam okazję testować, jest rozwiązaniem takiej sytuacji. Takie jest moje zdanie. Myślicie, że takie wspomaganie pracy mocno wpływa na wydajność całego działu? Firmy?

kinia

Re: InvoiceDigitizer innowacja w księgowości

Postautor: kinia » 04 maja 2018, 12:33

U mnie w pracy do tych celów zatrudniamy studentów. Nie spotkałam się z takim innowacyjnym rozwiązaniem. Możesz coś na jego temat coś więcej napisać? W jaki sposób dane z papierowego dokumentu są wprowadzane do systemu?

konat77

Postautor: konat77 » 07 maja 2018, 13:42

kinia pisze:
> U mnie w pracy do tych celów zatrudniamy studentów. Nie spotkałam się z
> takim innowacyjnym rozwiązaniem. Możesz coś na jego temat coś więcej
> napisać? W jaki sposób dane z papierowego dokumentu są wprowadzane do
> systemu?

Przypuszczam że to rozwiązanie działające jak skaner i samo oprogramowanie które rozpoznaje znaki i zamienia je na dokument. Szybkość odczytywania danych jak i powtarzalność na pewno większa niż osoby siedzącej przed komputerem, pytanie tylko jak wygląda skuteczność rozpoznawania znaków. Wiadomo komputer się nie męczy, więc może wprowadzać takie faktury 8 godzin na dobę bez spadku wydajności. Student raczej nie da rady.

Danka36

Postautor: Danka36 » 10 maja 2018, 8:53

U mnie w firmie też z reguły zatrudniało się dodatkowe osoby do nadrabiania zaległosći biurowych.Słyszałam o tym programie i nawet rozmawialiśmy juz o takim rozwiązaniu u nas w biurze.Zaoszczędziłoby to nam dużo czasu i pewnie pieniędzy.

konat77

Postautor: konat77 » 15 maja 2018, 13:33

Taka jest niestety tendencja, że łatwiej kogoś zatrudnić i się męczyć niż zainwestować w program. A program dużo ułatwi i na pewno będzie bardziej niezawodny. No i dużo szybszy.

kamilo1

Postautor: kamilo1 » 08 cze 2018, 6:39

Jeśli chodzi o ten system to ja jak najbardziej jestem za. Wdrożyłem go do swojej firmy i to chyba najlepszy ruch jaki zrobiłem. Oszczędność czasu jest ogromna a jak wiadomo czas to pieniądz. Polecam.

Wiktoriaa

Postautor: Wiktoriaa » 25 cze 2018, 18:01

Polecam,polecam i jeszcze raz polecam super sprawa. Moja praca jest 100% wydajniejsza w mniejszym czasie a klient ma wgląd we wszystkie dokumenty dzięki aplikacji mobilnej. Naprawdę warto sobie ułatwiać życie.

Miśka

Postautor: Miśka » 27 cze 2018, 16:03

Opcja korzystania z tego programu to znakomita sprawa. Moje pracownice zachwycone. Muszę przyznać że to naprawdę spore ułatwienie. Warto zagłębić się w temat i sobie przetestować.

Adams

Postautor: Adams » 28 sie 2018, 9:07

No księgowość na pewno na tym dużo zyskuje, a szczególnie tak jak my ze wspólnikiem czyli prowadząc biuro rachunkowe. Teraz nie mamy już kłopotów z "przerobieniem" wszystkich faktur oraz paragonów od naszych klientów i zniwelowaliśmy w dużym stopniu błędy. Co z kolei przełożyło się na możliwości współpracy z kolejnymi klientami. InvoiceDigitizer daje sobie świetnie radę :)

Marekk

Postautor: Marekk » 28 sie 2018, 9:42

Tutaj mogę się w pełni zgodzić z wypowiedziami poprzedników. W przypadku rosnącej ilości faktur i rachunków zamiast pomyśleć o takim narzędziu które znacząco odciąża pracę to poszerzamy kadrę pracowników w księgowości co tylko generuje kolejne duże obciążenia finansowe. Warto dlatego po prostu dokładnie je sprawdzić i samemu się przekonać, bo samym wypowiedziom nie każdy jest w stanie uwierzyć.

Wróć do „Usługi informatyczne”