sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: evelajna »

Witajcie. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone biuro rachunkowe w okolicach Gliwic ? Do tej pory księgowość swojej firmy prowadziłam samodzielnie ale w ostatnim czasie obowiązków przybyło, zatrudniłam kilku pracowników i już sama zwyczajnie nie daję rady. Będę wdzięczna za wszytkie namiary :)
ruzia
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2018, 21:50

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: ruzia »

Chętnie podepnę się do tematu :) Ja dopiero od czerwca ruszam z firmą i pewnie na początku byłabym w stanie sama się rozliczać ale jednak wolę mieć porządek w papierach więc opcja skorzystania z pomocy biura wydaje się być bardziej rozsądna :)
Maryla
Posty: 10
Rejestracja: 01 maja 2018, 9:23

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: Maryla »

Jak ma być niedrogo, a porządnie to mogę polecić to co sama mam czyli tax care. Znacie tę firmę?
Mają oddziały praktycznie w całej Polsce, a przy tym korzystać wygodnie, bo jedyne co obchodzi mnie
to dosłać dokumenty. Tak, to wszystko załatwiam telefonicznie albo na maila. No i można wziąć sporo
usług dodatkowych, które się przydają. Ja na przykład korzystam z prawnika i pakietu medycznego.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2018, 9:55 przez Maryla, łącznie zmieniany 1 raz.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: anika »

Ja mieszkam w Sosnowcu i tu dziaała biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Z tego co wiem to mają też biuro w Gliwicach, zerknij sobie na ich stronkę tam znajdziesz dokładny adres i nr tel. Szczerze ich polecam - duże doświadczenie, świetny kontakt z klientem i ciekawa oferta z dobrymi cenami.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: evelajna »

dzięki anika za odpowiedz :) Poczytałam sobie właśnie na ich temat i okazuje się, ze sporo osób ich poleca także na pewno wezmę to pod uwagę. Z tego co wiem to dodatkowo poza księgowością pomagają też w kwestiach kadrowych ?
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: anika »

Tak tak zatrudniają też specjalistę od spraw kadrowych także i tym mogą się zająć od A do Z. właśnie to najbardziej w tej firmie lubię, nie muszę szukać kilku róznych specjalistów tylko wszystko ogarniam w jednym miejscu :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: evelajna »

byłam na spokaniu w biurze Kasprzyk&Niziołek i wszystko wskazuje na to, że od czerwca zaczynamy współpracę :) Bardzo konkretni, kulturalni i rzetelni luzie. Zrobili na mnie bardzo pozytywne pierwsze wrażenie :)
martunia842
Posty: 321
Rejestracja: 14 lis 2017, 19:56

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: martunia842 »

Ja raczej wolę korzystać z innych opcji, z takich, jak np. taki program https://www.infakt.pl/polecam/mdko Można w nim załatwić całą księgowość i spokojnie wypisywać sobie faktury. Fajne w tym całym rozwiązaniu jest też to, że dzięki podanemu linkowi macie szansę na 10% zniżki.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: anika »

evelajna to super :) Ostatnio moja znajoma była u nich by pomogli jej założyć działalność gospodarczą. Też wszystko sprawnie załatwili, pomogli wybrać najlepszą formę opodatkowania, wypełnili dokumenty i zgłosili do wszystkich urzędów.
domi78
Posty: 204
Rejestracja: 30 maja 2017, 8:25

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: domi78 »

Witam, poszukuję sprawdzonego biura rachunkowego, nie radzę już sobie z tymi formalnościami, a w księgowości online też się nie odnajduję. Znajomy poleca mi księgowość w Gdańsku MG Finanse słyszałam dobre opinie, może ktoś też korzysta z ich usług i jest w stanie powiedzieć coś więcej. Zależy mi na czasie by szybko kogoś znaleźć.
Inatka1993
Posty: 277
Rejestracja: 16 wrz 2017, 9:49

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: Inatka1993 »

To biuro rachunkowe w Warszawie - http://skorpion2000.pl/ jest polecane . Mają w ofercie samą księgowość, ale i biura wirtualne, a także otwieranie firm. Moim zdaniem to dobra jednostka, warta rozważenia.
kabix179
Posty: 38
Rejestracja: 24 cze 2018, 19:44

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: kabix179 »

Faktycznie jest to całkiem niezłe biuro. Tak nawiasem to zachęcam do poczytania sobie artykułów ze strony - http://zadluzona.pl/ Jest to bardzo dobra stronka na temat finansów :)
hanse
Posty: 440
Rejestracja: 12 cze 2018, 17:35

Re: sprawdzone biuro rachunkowe - Gliwice

Post autor: hanse »

Jak lubisz blogi na temat zarabiania, to z pewnością powinieneś sprawdzić nowych portal http://www.bestoferta.pl/umowa-zlecenie-dla-studenta/ na którym ostatnio pojawia się mnóstwo ciekawych artykułów.
elka4
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2017, 14:54

Re: sprawdzone biuro rachunkowe

Post autor: elka4 »

Moim zdaniem kluczowe jest to, żeby wybrane biuro rachunkowe miało dobre, nowoczesne oprogramowanie. Takie warto sobie sprawdzić - https://mojebiuro24.pl nie jest drogie, a daje bardzo dużo możliwości, można je przetestować bezpłatnie. Uważam, że dzięki temu można usprawnić przepływ informacji, co jest ważne.
ODPOWIEDZ