Jak podnieść pozycję w wynikach?

O prowadzeniu działalności w Polsce. Codzienne trudności, zmagania, problemy.
Legri
Posty: 202
Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11

Jak podnieść pozycję w wynikach?

Post autor: Legri »

Zastanawiam się, jakie działania podejmujecie, żeby Wasze firmy były bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania?
Może podzielcie się sprawdzonymi sposobami, czyms, co Wam pomogło, by firma była bardziej widoczna w sieci.
Kama
Posty: 155
Rejestracja: 23 mar 2016, 17:20

Re: Jak podnieść pozycję w wynikach?

Post autor: Kama »

Takich działań można wymienić sporo, ale wydaje mi się, że najlepiej jednak zlecić to jakieś agencji specjalizującej się w pozycjonowaniu.
Samodzielnie działając można wyrządzić więcej szkody, niż pożytku, jeśli nie znasz się na tym.
Legri
Posty: 202
Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11

Re: Jak podnieść pozycję w wynikach?

Post autor: Legri »

Niby masz rację, ale pewnie część da się ogarnąć samodzielnie.
Fakt, że ja nie mam ostatnio czasu za bardzo na dodatkowe działania, czy naukę czegoś nowego.
Więc może rzeczywiście warto zainwestować w kogoś, kto zna się na tym i zrobi to dobrze.
Może jakieś namiary zatem? Jakaś sprawdzona agencja, która zajmuje się konkretnymi działaniami?
Kama
Posty: 155
Rejestracja: 23 mar 2016, 17:20

Re: Jak podnieść pozycję w wynikach?

Post autor: Kama »

Najlepiej szukać takich agencji, gdzie nie znikniesz w tłumie klientów, czyli będziesz non stop miała kontakt z nimi, wgląd w postępy czy możliwość modyfikowania różnych działań.
Zerknij na agencję Expert Media Social, bo oni podchodzą bardzo niekonwencjonalnie do kontaktu z klientem - rzadko zdarza się, żeby agencja miała swoją infolinię, a klient dostęp do opiekuna reklamy.
Moim zdaniem takie podejście gwarantuje Ci, że jeśli tylko będziesz chciał mieć wpływ na kampanię - masz go od ręki. To bardzo wygodne i profesjonalne.
Legri
Posty: 202
Rejestracja: 21 mar 2016, 14:11

Re: Jak podnieść pozycję w wynikach?

Post autor: Legri »

Faktycznie, strona bardzo profesjonalna, dzięki wielkie, wygląda na to, że powinni spełnić moje oczekiwania.
Powoli przygotowuję się do rozmowy z nimi. Wiem, że w agencjach, nawet, jeśli pracownicy są bardzo cierpliwi,
to jednak warto mieć z góry przygotowaną listę zadań czy pytań, żeby taka rozmowa poszła płynnie.
czamela
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2016, 22:13

Re: Jak podnieść pozycję w wynikach?

Post autor: czamela »

chyba najlepiej zainwestować w AdWords?
ODPOWIEDZ