Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

O prowadzeniu działalności w Polsce. Codzienne trudności, zmagania, problemy.
kinia
Posty: 88
Rejestracja: 04 sie 2016, 21:54

Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: kinia »

Mimari to hurtownia mająca w swej ofercie urządzenia medyczne i kosmetyczne dla gabinetów medycyny estetycznej, salonów/gabinetów kosmetycznych oraz SPA. Każdy klient znajdzie tu szeroki wybór sprzętu jak i profesjonalne doradztwo. Sprzęt przed zakupem można obejrzeć porównać z innym, jak również przeprowadzić przykładowy zabieg. Przy zakupie niektórych urządzeń z oferty dodatkowo oferowane są szkolenia, które pozwalają na zapoznanie się z możliwościami urządzenia. Znacie tą hurtownię? Jeżeli nie to gorąco polecam.
karolina_61866
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2016, 18:52

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: karolina_61866 »

Ja jeszcze nie korzystam ale już wiele o niej słyszałam. Jaki zabieg testowałaś i ile trwają te szkolenia?
Sabrina203
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2016, 9:09

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: Sabrina203 »

Tak znam. Moja ciocia prowadzi salon kosmetyczny i właśnie u nich kupuje większość rzeczy. Bardzo sobie je chwali, także słyszałam bardzo dużo dobrych opinii na ich temat :)

O szkoleniach nie słyszałam. Muszę podpytać o to ciocię. W przyszłości też chciałabym mieć swój salon kosmetyczny, a taka wiedza na pewno się przyda :)
kinia
Posty: 88
Rejestracja: 04 sie 2016, 21:54

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: kinia »

karolina_61866 pisze:
> Ja jeszcze nie korzystam ale już wiele o niej słyszałam. Jaki zabieg
> testowałaś i ile trwają te szkolenia?


Kupując IPL skorzystałam ze szkolenia IPL, E-light - trwało 1 dnień. szkolenie fajnie zorganizowane. Udostępniono nam materiały dydaktyczne jak i akcesoria i kosmetyki do wykonania zabiegu oraz modelki, na których te zabiegi można było wykonać. Aktualnie przymierzam się do wykupu szkolenia z makijażu permanentnego, które trwa 3 dni. Oba te szkolenia odbywają się we Wrocławiu, po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat imienny, w niektórych szkoleniach nawet wpis do MEN.
czamela
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2016, 22:13

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: czamela »

znam i korzystam :) mają naprawdę konkurencyjne ceny w porównaniu do innych hurtowni a do tego bogaty asortyment. Jeśli ktoś ma salon urody powinien zapamiętać nazwę mimari ;)
poliska
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2016, 18:54

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: poliska »

a oni tam sprzedają jedynie do salonów czy do domowego użytku także?
czamela
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2016, 22:13

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: czamela »

masz tam też urządzenia które możesz stosowac w domu normalnie :)
melaniii
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2017, 9:41

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: melaniii »

już zamawiałam od nich co nie co. Mają naprawdę niezłe ceny i wygodne systemy zapłaty
beduinka
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:39

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: beduinka »

jestem w ich programie lojalnościowym bo robiłam już kilka razy u nich zakupy :) dla stałych klientów mają fajne rabaty i promocje także naprawdę warto. Poza tym generalnie ceny mają o wiele atrakcyjniejsze niż w innych tego typu hurtowniach
kitti32
Posty: 299
Rejestracja: 03 mar 2017, 9:52

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: kitti32 »

Specjalistycznych urządzeń do salonów nie potrzebuję, ale widziałam, że mają też sprzęt i akcesoria, które można z powodzeniem wykorzystać w warunkach domowych. Wybór jest na tyle duży, że każda pani znajdzie coś dla siebie. A ceny faktycznie mają konkurencyjne.
raszka
Posty: 30
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:20

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: raszka »

W sumie nie jest to taki zły pomysł, żeby kupić sobie specjalistyczne urządzenie do domu, zamiast wydawać pieniądze na kosmetyczkę. Trzeba dbać o cerę tak czy inaczej.
elka4
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2017, 14:54

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: elka4 »

Bardzo dobrze wyposażona jest ta hurtownia, ceny mają w miarę przystępne. Jest też dużo urządzeń do użytku domowego, ja chyba skuszę się na zakup sauny do twarzy.
raszka
Posty: 30
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:20

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: raszka »

Korzystał ktoś z Was z takiej sauny do twarzy? Brzmi ciekawie, w sumie mam problem z nawilżaniem skóry, wykonuję regularnie peelingi i używam różnego rodzaju kremów, ale czasami pojawiają się suche skórki, co po nałożeniu makijażu nie wygląda zbyt estetycznie.
zuzka3
Posty: 35
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:29

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: zuzka3 »

raszka pisze:
> Korzystał ktoś z Was z takiej sauny do twarzy? Brzmi ciekawie, w sumie mam
> problem z nawilżaniem skóry, wykonuję regularnie peelingi i używam różnego
> rodzaju kremów, ale czasami pojawiają się suche skórki, co po nałożeniu
> makijażu nie wygląda zbyt estetycznie.

Trafiłam kiedyś przypadkiem na takie urządzenie, nie jest drogie, także zdecydowałam się na zakup, bo miałam straszy problem z wągrami, muszą przyznać, ze to był strzał w dziesiątkę. Sauna bardzo dobrze oczyszcza i nawilża skórę twarzy, jestem zadowolona z zakupu. Teraz nawet w domowych warunkach można zadbać o siebie, nie potrzebne są wizyty u kosmetyczki, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia, które swoją drogą nie są takie kosztowne.
malina6
Posty: 14
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:23

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: malina6 »

Urządzenie wydaje się ciekawe, chciałabym je przetestować. Mimari to dobrze zaopatrzona hurtownia kosmetyczna, mają dobre jakościowo produkty, nie tylko dla kosmetyczek, ale także fryzjerek.
zuzka3
Posty: 35
Rejestracja: 07 cze 2017, 17:29

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: zuzka3 »

Zdecydowanie warto inwestować w urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy, w ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy na zabiegach kosmetycznych, można je samemu wykonywać w domowym zaciszu.
rafalskaa
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2017, 20:52

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: rafalskaa »

Jestem ciekawa, jak wyglądają szkolenia z obsługi urządzeń, które hurtownia ma w swojej ofercie. Jakby ktoś odbył takie szkolenie byłabym wdzięczna za opinię. W sumie fajna opcja, lubię kompleksowe usługi.
escobar
Posty: 26
Rejestracja: 04 maja 2017, 15:27

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: escobar »

koleżanka jest kosmetologiem i właśnie najczęściej wybiera kosmetyki mimari, sprzęt również mają bardzo dobry bo często w piątki wpadam do mojej kasi na kawę i jakiś zabieg, tak dla odstresowania i poratowania urody ;) ostatnio zakupiła do salonu dr pen - to takie urządzonko w kształcie długopisa albo mazaka które nakłuwa skorę, żeby składniki z kosmetyków mogły lepiej odżywić ją. Kosmos, ale podobno wiele osob jest chętnych na takie zabiegi :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: lolika »

Salon prowadzę od jakiś 2 lat a z mimari zamawiam od około 6 miesięcy. Sprzęt to jedno ale mają też ciekawą ofertę na kosmetyki. Wiecie co u mnie jest największym hitem ? Maska rozpulchniająca APIS ( do każdego rodzaju cery ).Używam jej przed zabiegiem mechanicznego oczyszczania twarzy - wiadomo przyjemny dla klientki nie jest a ta maska fajnie rozpulchnia i znacznie zmniejsza uczucie bólu - klientki zachwycone a ja mam coraz więcej zapisów na zabieg :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: anika »

a ja używam od kilku miesięcy wapozon kupiony w mimari. Poradziłam sobie w końcu z uporczywymi zaskórnikami i ogólnie kondycja cery znacznie się poprawiła. nie sądziłam, że para wodna może zdziałać takie cuda :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: lolika »

o tym wapozon słyszałam ale jeszcze nie miałam okazji testować :) zastanawiałam się nawet nad zakupem tego sprzętu i podarowaniem go młodszej siostrze jako prezent gwiazdkowy bo ciągle narzeka na brak asortymentu w domu haha :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: anika »

ja jestem z niego mega zadowolona, jak wiesz w mimari mają niezle ceny i myślę, że siostra byłaby zadowolona z takiego prezentu. Ja jako nastolatka miałam strasznego bzika na punkcie mojej skóry :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: lolika »

dzięki anika za opinie. ostateczny wybór padł na szczotkę do mycia twarzy też z mimari. Zapłaciłam niecałe 140 zł więc też zmieściłam się w budżecie a ostatnio siostra coś wspominała, że chcialaby coś takiego dostać więc myślę, że bedzie zadowolona.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: evelajna »

Dziewczyny a czy testowałyście już maseczki do dłoni lub stóp novasilk ? Widziałam ostatnio, że są dostępne w mimari i to w fajnej cenie bo np te do dłoni 10 szt kosztują 89 zł więc wychodzi niecałe 9 zł za sztukę. Jestem ciekawa opinii bo do tej pory słyszałam same pozytywne :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: lolika »

Tak kupuję je tam regularnie :) Szczególnie teraz zimą fajnie się sprawdzają bo dobrze nawilżają przesuszoną skórę dłoni. U mnie wystarczy chwila na mrozie i zaraz dłonie są czerwone i mocno podrażnione a te maseczki dają rade. I uważam, że niespełna 9 z za sztukę to bardzo dobra oferta. Ja średnio zużywam 1 maseczkę tygodniowo.
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: anika »

Ja kupiłam ten komplet w tym roku siostrze na gwiazdkę ( i do stóp i do dłoni ). Zawsze narzeka na suchą skórę i brak możliwości robienia sobie peelingów itd, używa tylko jakiś kremów, które chyba nie dają tak dobrych rezultatów. Ja sama to przetestowałam więc myślę, że i ona będzie zadowolona.
Orchidea88
Posty: 170
Rejestracja: 01 mar 2018, 16:55

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: Orchidea88 »

Jeżeli chodzi o wyposażenie do salony kosmetycznego to moim zdaniem warto rozejrzeć się za nim na stronie cosmed24.pl . Z tego co ja widziałam to mają naprawdę mnóstwo rzeczy do zaoferowania do takiej branży. Od mebli po najróżniejszy sprzęt. Wszystko mają wysokiej jakości odpowiednio przetestowane, a ceny nie są jakieś wygórowane. Ja sobie tam wypatrzyłam fajny fotel kosmetyczny https://cosmed24.pl/katalog/140-meble-k ... ektryczne/ .
Soffi
Posty: 287
Rejestracja: 06 kwie 2018, 21:41
Lokalizacja: Czempiń

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: Soffi »

Firma Femi zajmująca sie wyposażaniem sklepów https://femi.com.pl/oferta/wieszaki-stojaki-kosze ma w swojej ofercie równiez lady sklepowe, które z powodzeniem mogłyby posłuzyc do gabinetu kosmetycznego. Przejrzyjcie sobie ich realizację, widziałam tam pieknie przez nich zaprojektowany i zrobiony gabinet.
wioletta2
Posty: 310
Rejestracja: 10 wrz 2017, 11:46

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Post autor: wioletta2 »

Kochane! Ja na szybko potrzebuję zakupić fartuszki do salonu. Niestety w moim mieście stacjonarnie nie mogę nic kupić, a zależy mi żeby fartuszki jeszcze kupić przed świętami. Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Ja myślę o takich fartuszkach wiązanych https://venauniformy.pl/pl/ona/fartuszki-wiazane/ , bo całkiem fajnie się prezentują. Myślicie, że będą praktyczne?
ODPOWIEDZ