Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

raszka

Re: Mimari idealny partner dla salonów kosmetycznych i SPA

Postautor: raszka » 31 mar 2017, 11:46

W sumie nie jest to taki zły pomysł, żeby kupić sobie specjalistyczne urządzenie do domu, zamiast wydawać pieniądze na kosmetyczkę. Trzeba dbać o cerę tak czy inaczej.

elka4

Postautor: elka4 » 20 kwie 2017, 14:17

Bardzo dobrze wyposażona jest ta hurtownia, ceny mają w miarę przystępne. Jest też dużo urządzeń do użytku domowego, ja chyba skuszę się na zakup sauny do twarzy.

raszka

Postautor: raszka » 14 maja 2017, 12:52

Korzystał ktoś z Was z takiej sauny do twarzy? Brzmi ciekawie, w sumie mam problem z nawilżaniem skóry, wykonuję regularnie peelingi i używam różnego rodzaju kremów, ale czasami pojawiają się suche skórki, co po nałożeniu makijażu nie wygląda zbyt estetycznie.

zuzka3

Postautor: zuzka3 » 07 cze 2017, 15:33

raszka pisze:
> Korzystał ktoś z Was z takiej sauny do twarzy? Brzmi ciekawie, w sumie mam
> problem z nawilżaniem skóry, wykonuję regularnie peelingi i używam różnego
> rodzaju kremów, ale czasami pojawiają się suche skórki, co po nałożeniu
> makijażu nie wygląda zbyt estetycznie.

Trafiłam kiedyś przypadkiem na takie urządzenie, nie jest drogie, także zdecydowałam się na zakup, bo miałam straszy problem z wągrami, muszą przyznać, ze to był strzał w dziesiątkę. Sauna bardzo dobrze oczyszcza i nawilża skórę twarzy, jestem zadowolona z zakupu. Teraz nawet w domowych warunkach można zadbać o siebie, nie potrzebne są wizyty u kosmetyczki, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia, które swoją drogą nie są takie kosztowne.

malina6

Postautor: malina6 » 10 lip 2017, 20:25

Urządzenie wydaje się ciekawe, chciałabym je przetestować. Mimari to dobrze zaopatrzona hurtownia kosmetyczna, mają dobre jakościowo produkty, nie tylko dla kosmetyczek, ale także fryzjerek.

zuzka3

Postautor: zuzka3 » 22 sie 2017, 19:23

Zdecydowanie warto inwestować w urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy, w ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy na zabiegach kosmetycznych, można je samemu wykonywać w domowym zaciszu.

rafalskaa

Postautor: rafalskaa » 11 wrz 2017, 18:58

Jestem ciekawa, jak wyglądają szkolenia z obsługi urządzeń, które hurtownia ma w swojej ofercie. Jakby ktoś odbył takie szkolenie byłabym wdzięczna za opinię. W sumie fajna opcja, lubię kompleksowe usługi.

escobar

Postautor: escobar » 10 paź 2017, 18:31

koleżanka jest kosmetologiem i właśnie najczęściej wybiera kosmetyki mimari, sprzęt również mają bardzo dobry bo często w piątki wpadam do mojej kasi na kawę i jakiś zabieg, tak dla odstresowania i poratowania urody ;) ostatnio zakupiła do salonu dr pen - to takie urządzonko w kształcie długopisa albo mazaka które nakłuwa skorę, żeby składniki z kosmetyków mogły lepiej odżywić ją. Kosmos, ale podobno wiele osob jest chętnych na takie zabiegi :)

Wróć do „Biznes krajowy”