Hurtownia Miamri - opinie

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: felikaa »

Witajcie :) Czy ktoś z Was miał już okazję robić zakupy w hurtowni kosmetycznej Mimari ? Wpadło mi w oko kilka produktów z ich asortymentu i zastanawiam się jak wygląda obsługa klienta, czy każdy może tam zamawiać itd. Jeśli macie jakieś opinie na temat tego miejsca to będę wdzięczna za wszystkie informacje :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: evelajna »

oo chętnie podepnę się do tematu bo też planuje zrobić większe zakupy kosmetyczne :) przejrzałam na szybko ich stronkę ale kurcze wyglada to tak jakby były tam same takie profesjonalne sprzęty i kosmetyki więc może tylko salony kosmetyczne mogą tam zamawiać? ktoś coś wie ?
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: anika »

tak kupuje tu regularnie. Prowadzę salon kosmetyczny i to jedne z niewielu miejsc, gdzie mogę w tak dobrej cenie kupić dobre jakościowo kosmetyki i urządzenia. Ale ich oferta skierowana jest też dla klientów indywidualnych także śmiało, róbcie zakupy :)
felikaa
Posty: 61
Rejestracja: 06 cze 2018, 11:44

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: felikaa »

o anika super, że się odezwałaś :) W takim razie dziś po południu siadam do komputera i tworze wstępną listę zakupów :) na pewno kupie krem z Eldan Cosmetics i jeszcze może coś do paznokci. Ceny mają naprawdę okej więc chętnie przetestuje :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: anika »

nie ma sprawy, w końvu po to jest to forum, żeby się dzielić opiniami i doświadczeniami, nie :) ? nie wiem skąd jesteś ale jeśli z Wrocławia lub okolic to możesz podjechać do ich sklepu stacjonarnego :) udanych zakupów :)
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: KamilZ »

Jeśli myślicie nad ciekawym biznesem i szukacie odpowiedniej hurtowni, która dostarczy Wam wysokiej jakości produkty w dobrej cenie i do tego jeszcze podążających za modą to warto sprawdzić http://hurtowniagalanter.pl/ która jest importerem portfeli skórzanych oraz innych elementów w zakresie galanterii. Dlatego podczas wyboru dostawców zdecydowanie warto na nich postawić jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, dobrej cenie i do tego wydajnej współpracy.
pexi
Posty: 310
Rejestracja: 16 gru 2016, 22:40

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: pexi »

Za bardzo nie orientuję się w hurtowniach kosmetycznych, ale jeśli prowadzisz także sprzedaż perfum to mogę polecić tę hurtownię internetową http://ptgtrading.pl/ . Tutaj masz gwarancje, że zamówione perfumy będą oryginalne i pochodzą od zaufanych dostawców z całego świata
audioslave
Posty: 109
Rejestracja: 19 lis 2018, 20:57

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: audioslave »

pexi, a zwykły śmiertelnik, który nie ma firmy może się tam zaopatrywać? Czy w grę wchodzi jedynie hurtowy zapach perfum? Mam w domu trzy córki i żonę, także w sumie takie zakupy można pod hurt podciągnąć. Każda przynajmniej po trzy flakoniki i absolutnie każda musi mieć inny zapach. Dlatego szukam sklepu z dobrymi cenami i gwarancją oryginalnych perfum. Przeglądam właśnie ofertę sklepu perfumy.pl w tym topowy w naszym domu zapach Cartier Carat https://perfumy.pl/product-pol-4893-Car ... 50-ml.html i ceny wyglądają obiecująco. Może znacie sklep i dacie znać czy można spokojnie robić tam zakupy?
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: MariuszPol »

Ja natomiast jednak jeśli chodzi o wybór ciekawych propozycji w zakresie ubrań damskich oraz poszukiwań sprawdzonej hurtowni to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep https://www.motionfashion.pl/ w którym znajdziecie mnóstwo propozycji, rozbudowany zakres kategorii i jednocześnie będziecie mogli liczyć na przystępne oraz konkurencyjne ceny. Mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję, a Wasze klientki już bezpośrednio w samym sklepie będą zachwycone ilością nowych propozycji!
kotel
Posty: 264
Rejestracja: 15 paź 2019, 23:02

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: kotel »

Szukam i podglądam, bo interesuje mnie współpraca z dobrą hurtownią odzieży damskiej. Widzę tutaj kilka propozycji, więc chętnie przejrze asortyment.
ksenia922
Posty: 324
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:46

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: ksenia922 »

To ja z kolei chciałabym wspomnieć o hurtowni https://wolka-hurt.com/bielizna.html . Korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i zamawiam bieliznę do mojego sklepu. Ja jestem zadowolona i przyznam, że sama z niej korzystam, ale najważniejsze jest to, że klientki są zadowolone. Chętnie wracają i kupują nowe modele, które co jakiś czas zamawiam. Koniecznie sobie zerknijcie.
Guśka32

Re: Hurtownia Miamri - opinie

Post autor: Guśka32 »

Jak najbardziej w Valetta możesz właśnie znaleźć swietną bieliznę. W szczególności spodobał mi się ta z kategorii z pięknymi propozycjami nocnymi np. body koronkowe, czy bodystocking . Można tam kupić coś sensualnego, ładnie wykonanego. Warto się tam rozglądnąć. Tym bardziej, że ceny nie mają wygórowane.
ODPOWIEDZ