Zakup wózków widłowych do magazyny

Rozmowy o biznesie. Oszczędzanie, inwestycje, promocja, rozwój firmy.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: Adams »

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, a mianowicie szukam dobrej jakości sprzętu do magazynu i chciałbym zapytać Was czy macie może sprawdzone miejsca w których można je kupić i jednocześnie liczyć w późniejszym etapie na ich rzetelne serwisowanie?
Marekk
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:38

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: Marekk »

Myślę, że powinieneś na pewno podczas poszukiwań sprawdzić ofertę firmy Lemarpol ponieważ mają na magazynie ponad 350 sztuk tego typu sprzętu wyłącznie od najlepszych światowych producentów. Do tego zajmują się również serwisowaniem oraz możliwością wynajmu długi i krótkoterminowego jeżeli tylko będzie taka potrzeba np. przy większych dostawach, zamówieniach itd.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: KamilZ »

Zgadzam się z moim poprzednikiem jeżeli miałbym polecić Ci rzeczywiście sprawdzoną firmę która wyróżnia się podejściem do klienta, dużym doświadczeniem i przygotowana ofertą oraz całą bazą logistyczną to Lemarpol jest tutaj jednym z przykładów wyróżniających się wśród konkurencji i to praktycznie na terenie całego kraju. Do tego ogromny magazyn z wózkami, częściami i serwisy w różnych miejscach całego kraju.
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: PatrykLew »

No tak warto wcześniej oczywiście sprawdzić oferty kilku podobnych miejsc, natomiast w moim przypadku także to Lemarpol było w stanie zaoferować mi zdecydowanie najlepiej dopasowane warunki do naszych możliwości oraz potrzeb. Mają świetna obsługę z którą można się dogadać więc ja nie mogę mieć naprawdę co do nich praktycznie żadnych zastrzeżeń.
Ziutka
Posty: 220
Rejestracja: 04 sty 2018, 12:02

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: Ziutka »

Nie wiem skąd jesteś, ale na terenie Śląska działa Firma AG Forklift https://www.agforklift.pl/ Pogadaj z nimi. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a wózki dobrej jakości, tak jak i serwis. Wszystko u nich załatwisz. Prowadzą również wynajem wózków, a jak Ci się dany model znudzi to możesz im odsprzedać.
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: Adams »

Postaram się sprawdzić dziś Wasze propozycje i czekam jeszcze na kolejne ponieważ wolałbym jednak podjąć jak najlepsza decyzję zakupu i wynajmu aby później nie żałować że niestety nie są w stanie spełnić wszystkich wymagań oraz warunków z umowy.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: melomanka2 »

Skoro już o magazynach mowa, to komu najlepiej zlecić zaprojektowanie takiej hali magazynowej? Czy oferta firmy Depenbrock Polska na stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowan ... gazynowych jest Waszym zdaniem atrakcyjna? Warto powierzyć im takie zadanie? Podobno w projektach hal stawiają głównie na ich bezpieczeństwo, a przecież to bardzo ważne, prawda?
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: PatrykLew »

Adams pisze:
> Postaram się sprawdzić dziś Wasze propozycje i czekam jeszcze na kolejne
> ponieważ wolałbym jednak podjąć jak najlepsza decyzję zakupu i wynajmu aby
> później nie żałować że niestety nie są w stanie spełnić wszystkich wymagań
> oraz warunków z umowy.

To w takim razie my czekamy na twoją opinię oraz ostateczną decyzję na kogo postawisz. Moje zdanie co do Lemarpol jest niezmienne, także jak będziesz miał do nas jeszcze jakieś pytania bądź wątpliwości to pisz śmiało. Ja i nie tylko ja postaramy się Ci pomóc i sprawnie doradzić. Pozdrawiam :)
spawacz
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2018, 23:22

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: spawacz »

Ja tez czekam!
Kirssteen
Posty: 88
Rejestracja: 03 lis 2017, 10:24

Re: Zakup wózków widłowych do magazyny

Post autor: Kirssteen »

Jest wiadomo kilka wiodących firm produkujących wózki widłowe i to na te raczej bym postawiła. Mając magazyn także zainteresujcie się kwestiami BHP, bo są one niezmiernie ważne w takim miejscu. W firmie http://incor.com.pl/realizacje/obrysy-regalow-i-ramp/ możecie liczyć na usługi malowania linii i pasów, w tym potrzebnych obrysów regałów i ramp. Ja dopiero teraz o tym pomyślałam, ale lepiej późno niż wcale
ODPOWIEDZ