Działalność Wizerunkowa

Wszystko o promocji online, pozycjonowanie, adwords, email marketing, social media, itd.
Konrad_Amb
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2017, 10:24

Działalność Wizerunkowa

Post autor: Konrad_Amb »

Witam!

Mam pytanie, czy działalność wizerunkowa, wszelkie akcje charytatywne, nagrody na konkursy, licytacje dobroczynne, sponsoring sportowy itd. w waszej opinii są opłacalne ?

oczywiście cieszę się, że pomagam potrzebującym ale jako przedsiębiorca chciałbym też coś z tego mieć. Podzielcie się doświadczeniami jeśli to robicie.
Piotr.Cz
Posty: 76
Rejestracja: 29 sie 2016, 9:21

Re: Działalność Wizerunkowa

Post autor: Piotr.Cz »

Ja myślę że to może być duży plus dla firmy, niekoniecznie od razu w wymiernych wynikach sprzedaży ale generalnie chodzi mi bardziej o to że Twoja marka, Twoja firma będzie kojarzona z pomocą innym, więc zapadnie w świadomości klientów jako ta godna zaufania. Jeśli temat bardziej by cię zainteresował zajrzyj na stronę brandblooming - to specjaliści w dziedzinie promowania i budowania marki. Być może oni mają sprawdzone już empiryczne dane nt. tego jak przekłada się udział w akcjach charytatywnych na to jak postrzegana jest Twoja firma, a być może jak to się ma co do wzrostu sprzedaży. Zajrzyj na stronę http://brandblooming.pl/
ODPOWIEDZ