Restauracja we Wrocławiu

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
ofelia
Posty: 680
Rejestracja: 08 cze 2016, 10:39

Restauracja we Wrocławiu

Post autor: ofelia »

jeśli nie wiecie gdzie we Wrocławiu zjeść smaczny obiad? Polecić mogę restaurację na Starym Mieście http://restauracjaokrasa.pl/menu.html . W karcie mają przede wszystkim dania kuchni polskiej. Można u nich też zorganizować miłe przyjęcie rodzinne czy w gronie przyjaciół.
mariano88
Posty: 134
Rejestracja: 06 mar 2018, 17:10

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: mariano88 »

Też macie wrażenie że teraz restauracje jednak bardziej się starają i pilnują jakość niż kiedyś? ostatnio znajomy postanowił też lokal otworzyć i na prawdę mega profesjonalnie do tego podszedł. Świetną ekipę sobie załatwił, tylko najlepszy sprzęt (np zmywarki z Winterhalter) takie porządne firmy wybierał. A dostawców do produktów to takie żeby naturalnie i świeżo dziennie było a nie markety
Orchidea88
Posty: 170
Rejestracja: 01 mar 2018, 16:55

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: Orchidea88 »

Niestety nie jestem z Wrocławia i nie wiem jaka tam jest dobra restauracja, ale jakby ktoś zdecydował się z was odwiedzić naszą stolicę to warto wpaść na coś ciepłego do restauracji Bubbles. Znajdziecie tam w menu nasze polskie dania, zagraniczne, regionalne sery czy wędliny. Wszystko świeże i smaczne. W dodatku macie tam oryginalne szampany i wina.
domi78
Posty: 204
Rejestracja: 30 maja 2017, 8:25

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: domi78 »

Witam wszystkich muszę się pochwalić, że ostatnio trafiłam na bardzo dobrą restauracje Akademia w naszej stolicy. Wyprawa na kawę zakończyła się też pysznymi potrawami wegetariańskimi. Obiadek doskonały. Miejsce bardzo klimatyczne i ma to coś w sobie, świetna lokalizacja. Serdecznie polecam.
domi78
Posty: 204
Rejestracja: 30 maja 2017, 8:25

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: domi78 »

Nie znam dobrej restauracji we Wrocławiu. Za to jeżeli ktoś ma w planach wybrać się do Warszawy to polecam zajrzeć do restauracji Akademia, która przyciąga niesamowitym klimatycznym wnętrzem, a jedzenie oferuje najlepsze w stolicy. Ceny na każdą kieszeń, a miejsce dopasowane także do potrzeb dzieci.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Restauracja we Wrocławiu

Post autor: melomanka2 »

Ja jak byłam ostatnio we Wrocławiu to odwiedziłam kilka restauracji, jednak największe wrażenie zrobiła na mnie zdecydowanie restauracja http://wroclawska.com.pl/. Zjadłam tam naprawdę przepyszny obiad składający się z dań kuchni polskiej - pysznego żurku oraz placków ziemniaczanych z gulaszem. Poza pysznym jedzeniem w lokalu była również bardzo miła obsługa i ogólnie atmosfera. Koniecznie musicie tam zajrzeć, jak będziecie w tym mieście ;)
ODPOWIEDZ