Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

Post autor: KamilZ »

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości serwisu samochodowego, stąd moje pytanie czy słyszeliście może o Auto Res i jeżeli tak to jakie są Wasze opinie na ich temat? Warto na nich postawić, czy jednak macie zupełnie inne zdanie na ich temat :)
Adams
Posty: 268
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:03

Re: Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

Post autor: Adams »

Ja uważam, że jest to jak najbardziej dobry wybór jeżeli rzeczywiście zależy Ci na wysokiej jakości prac, dobrych warunkach gwarancyjnych i do tego dotrzymywania terminów. Tak naprawdę każdemu z nas na tym zależy ... jednak wybierając niepewne warsztaty bardzo ciężko jest mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dlatego ja wolę już trochę więcej zapłacić i mieć pewność że na trasie żadna usterka techniczna mnie nie zaskoczy niż później żałować. Auto Res w Rzeszowie jest jak najbardziej godny polecenia w zakresie aut z grupy Fiata, pozdrawiam :)
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

Post autor: PatrykLew »

Też będę tego samego zdania co mój poprzednik i jeżeli chodzi o jakość, sprawną realizację i ceny to moim zdaniem nie mają sobie równych w naszym mieście (oczywiście w zakresie serwisów aso), które moim zdaniem są zdecydowanie najlepsza opcją jeżeli chcemy zadbać jak najlepiej o swoje auto. Mechanicy sprawnie diagnozują usterki i potrafią konkretnie wycenić usługę, terminy też nie są przeciągane więc jak najbardziej pełen profesjonalizm i rzetelne podejście do klienta.
Marekk
Posty: 20
Rejestracja: 28 sie 2018, 11:38

Re: Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

Post autor: Marekk »

Trudno nie podzielić opinii poprzedników, którzy bardzo dobrze opisali ten serwis. Ja również uważam, że to miejsce godne sprawdzenia a nigdy nie dowiesz się jak to wygląda dokładnie jeżeli sam się nie przekonasz. Może akurat już tutaj zostaniesz, bądź będziesz szukał dalej wtedy też postaram się dać inne propozycje (ale wydaje mi się, że nie są lepsze niż Auto Res).
KamilZ
Posty: 326
Rejestracja: 25 wrz 2018, 9:49

Re: Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

Post autor: KamilZ »

W takim razie bardzo dziękuję za Wasze porady i tylko dodatkowe potwierdzenie mojego wyboru. Jeżeli chodzi o porządny serwis, nie będę więc dużej zwlekał i jutro umawiam się na wizytę. Pozdrawiam i jeszcze raz ogromne dzięki!
PatrykLew
Posty: 39
Rejestracja: 24 paź 2018, 12:36

Re: Serwis samochodowy Auto Res - Rzeszów

Post autor: PatrykLew »

KamilZ pisze:
> W takim razie bardzo dziękuję za Wasze porady i tylko dodatkowe
> potwierdzenie mojego wyboru. Jeżeli chodzi o porządny serwis, nie będę więc
> dużej zwlekał i jutro umawiam się na wizytę. Pozdrawiam i jeszcze raz
> ogromne dzięki!

Nie ma za co i czekamy na Twoja opinię na temat Auto Res bo uważam, że to bardzo słuszny wybór jeżeli chodzi o pewny serwis aso w naszym mieście. Jak będziesz chciał o coś jeszcze zapytać to też postaramy się pewnie z innymi forumowiczami pomóc.
ODPOWIEDZ