Opłaca się zamawiać meble online?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Boromir
Posty: 363
Rejestracja: 04 kwie 2018, 10:49

Opłaca się zamawiać meble online?

Post autor: Boromir »

Co o tym sądzicie?
Warto zamawiać meble przez internet?
ewelina87
Posty: 338
Rejestracja: 26 maja 2018, 20:17

Re: Opłaca się zamawiać meble online?

Post autor: ewelina87 »

Zależy.
Jeśli trafisz na takie, które faktycznie Ci się podobają, to myślę, że warto je tak zamówić.
Tutaj http://kdcmeble.com/ widziałam coś takiego.
Mają masę ciekawych modeli wartych uwagi.
Zerknij tam sobie w wolnej chwili, zwłaszcza jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowych mebli.
Blue
Posty: 76
Rejestracja: 03 lis 2017, 23:57

Re: Opłaca się zamawiać meble online?

Post autor: Blue »

Jak najbardziej też jestem za. Najlepiej tez szukac zeby w ofercie byl tez profesjonalny trasnport jak maja w salonach agata. Tam zamówienie masz realizowane kompleksowo
wiki
Posty: 180
Rejestracja: 18 sty 2017, 10:30

Re: Opłaca się zamawiać meble online?

Post autor: wiki »

A dlaczego by nie? Jeśli znajdziesz dobrą ofertę cenową to wiadomo, że się opłaca. Zawsze trzeba tylko sprawdzić ile zapłacimy za przesyłkę bo w przypadku mebli mogą to być czasami wyższe kwoty. My zamawialiśmy niedawno meble na Arena.pl i tam często można znaleźć oferty z darmową wysyłką.
danielkabonk
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2018, 22:14

Re: Opłaca się zamawiać meble online?

Post autor: danielkabonk »

My zamawialismy w salonie agata online i bez zadnych problemow. Jak dla mnie spore zaoszczedzenie czasu, a dodatkowo nie musze sie przeciskac przez te tlumy w sklepie, tylko moge sobie na spokojnie wybrac.
melomanka2
Posty: 1121
Rejestracja: 18 wrz 2017, 19:00

Re: Opłaca się zamawiać meble online?

Post autor: melomanka2 »

Moim zdaniem jak najbardziej, w internecie są nie tylko bardziej atrakcyjne ceny, ale i dużo szerszy wybór. My na przykład jak urządzaliśmy nasza kuchnię zamówiliśmy sobie gotowy zestaw szafek na stronie https://eco.lupus.eu/12-meble-kuchenne- ... we-zestawy. Szafki są bardzo solidne, wyglądają identycznie, jak na zdjęciach i nasza kuchnia dzięki nim pięknie się prezentuje ;) Jesteśmy więc bardzo zadowoleni ;)
ODPOWIEDZ