Pościel 3D

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
Sylwianaa
Posty: 460
Rejestracja: 20 lut 2016, 13:29

Pościel 3D

Post autor: Sylwianaa »

Podoba Wam się pościel 3D? Widziałam super komplety na stronie http://www.elway.biz/33-posciel-3d
Chciałabym kupic rodzicom taką na rocznicę. Wydaje mi się, że to świetny pomysł na prezent :) I ładny i praktyczny.
borek
Posty: 31
Rejestracja: 29 mar 2016, 13:55

Re: Pościel 3D

Post autor: borek »

Bardzo mi się podoba materiał, satyna bawełniana jest przyjemna w dotyku i zawsze chłodna :)
laguna
Posty: 12
Rejestracja: 20 kwie 2016, 13:02

Re: Pościel 3D

Post autor: laguna »

Mam pościel 3D odkąd stała się modna i bardzo ją lubię, jest miękka nie to co pościel z kory
ginny
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2016, 11:03

Re: Pościel 3D

Post autor: ginny »

Być może nie podążam z duchem czasu, ale mi się ta pościel nie podoba. Od patrzenia na nadmiar wzorów kręci mi się w głowie
mloda
Posty: 14
Rejestracja: 25 kwie 2016, 0:13

Re: Pościel 3D

Post autor: mloda »

Bardzo lubię i też zostałam posiadaczką. Podoba mi się ta moda na pościele 3 D bo ciągle widzę jakieś nowe jeszcze ładniejsze wzory :)
margaj
Posty: 27
Rejestracja: 19 kwie 2016, 18:56

Re: Pościel 3D

Post autor: margaj »

Podoba mi się ta pościel, ciągle znajduje nowe coraz bardziej wymyślne wzory :)
tamara
Posty: 25
Rejestracja: 01 cze 2016, 20:30

Re: Pościel 3D

Post autor: tamara »

Mam komplet pościeli 3D dla gości. Sama śpię w tradycyjnej :)
Adix21
Posty: 6
Rejestracja: 15 mar 2018, 12:29

Re: Pościel 3D

Post autor: Adix21 »

Jeśli poszukujesz rzeczywiście fantastycznego i wypróbowanego prezentu, który zachwyci swoją oryginalnością wówczas zdecydowanie polecam różnego przejawu pakiety pościeli i kołder. Będzie to mistrzowski podarunek nie tylko dla dorosłych ale również i latorośli. Doskonała wartość wytworzenia oraz sympatyczna obsługa interesanta. Dodatkowo zapraszam ażeby spojrzeć na http://koldra.pl.
ODPOWIEDZ