Pizzeria - jaka zmywarka?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
truda
Posty: 96
Rejestracja: 27 kwie 2017, 9:57

Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: truda »

Potrzebujemy dobrej zmywarki do pizzerii, stara odmówiła posłuszeństwa i nie chcemy już kupować byle czego, jak wydać pieniądze to na coś co trochę posłuży, co polecacie?
danielkabonk
Posty: 267
Rejestracja: 04 lut 2018, 22:14

Re: Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: danielkabonk »

Znam to my też kiedyś po taniości kupiliśmy a potem ekspresowo padła, teraz mamy już taką porządna od Winterhalter i ta zdecydowanie lepiej działa. Nie zdarza się żeby czegoś nie domyła, jest bardzo dokładna i wydajna. No widać ogromną różnicę w jakości w porównaniu do tej starej
wioletta2
Posty: 310
Rejestracja: 10 wrz 2017, 11:46

Re: Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: wioletta2 »

Nie ważne jaką zmywarkę wybierzecie. Znaczenie mają środki czystości, których używacie. W tym oczywiście tabletki. U mnie świetnie sprawdzają się te z ecozone https://www.ekomaluch.pl/firm-zul-15302 ... OZONE.html ktore są naturalne :) Zmywarka się nie niszczy, a naczynia wychodzą czyste i jak nowe.
adamkanka
Posty: 404
Rejestracja: 07 paź 2018, 12:53

Re: Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: adamkanka »

Nie wiem czym się różnią narzędzia kuchenne których używa się w takim lokalu, ale wydaje mi się, że zmywarka jak każda inna będzie dobra. Oczywiście warto jest na początku poczytać o tym więcej. Ja zdecydowałem się na zakup zmywarki po lekturze http://www.miedzycechowy.pl/jaka-zmywar ... -zabudowe/ i jestem zadowolony ze swojego wyboru.
MariuszPol
Posty: 106
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:07

Re: Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: MariuszPol »

Wiesz co, my akurat korzystaliśmy z usług Invest Horeca jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętów do swojego lokalu gastronomicznego. Gdzie oczywiście również będziecie w stanie znaleźć porządne zmywarki https://investhoreca.pl/c/2134/zmywarki ... zarki.html w rozsądnych cenach i jednocześnie licząc na pełne wsparcie ze strony fachowej obsługi klienta która zawsze stara się zapewnić sprawną i bezpieczną realizację. Pozdrawiam serdecznie!
łamigłówka

Re: Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: łamigłówka »

My posiadamy zmywarkę seria UC firmy Winterhalter i bardzo Wam polecam sprzęt od tej firmy. Inteligentny wyświetlacz, dostępność różnych wymiarów – od S do XL, mniejsze zużycie prądu i wody, domywa genialnie. Co ja będę dużo mówić - Winterhalter ma najlepsze zmywarki do gastronomii. Polecam każdemu.

woliera dla bażantów łownych
żniwo

Re: Pizzeria - jaka zmywarka?

Post autor: żniwo »

łamigłówka pisze:
> My posiadamy zmywarkę seria UC firmy Winterhalter i bardzo Wam polecam
> sprzęt od tej firmy. Inteligentny wyświetlacz, dostępność różnych wymiarów
> – od S do XL, mniejsze zużycie prądu i wody, domywa genialnie. Co ja będę
> dużo mówić - Winterhalter ma najlepsze zmywarki do gastronomii. Polecam
> każdemu.

@łamigłówka, tak się składa, że my i mamy zmywarkę od Winterhalter. Seria PT, kapturowa, rozmiar L. Idealnie sprawdza się w kawiarni, wydajność i szybkość na poziomie max, do tego (odpukać) okazuje się niezawodna. Przyłączam się więc do rekomendacji tej marki.
ODPOWIEDZ