Salon coco-time. Znacie ?

W tym miejscu publikujemy posty na tematy, które nie pozostają w związku z kategoriami głównymi.
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: evelajna »

Hej :) Niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i jestem na etapie poszukiwania dobrego gabinetu kosmetycznego :) Myślę przede wszystkim o depilacji laserowej ale też tradycyjny manicure czy inne zabiegi pielęgnacyjne też wchodzą w grę. Z góry dzięki za opinie :)
anika
Posty: 204
Rejestracja: 05 kwie 2017, 20:49

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: anika »

W sumie to chętnie podepnę się do tematu bo wróciłam do Wrocławia po 10 latach i mojego dawnego salonu już nie ma ;/ planuje wybrac sie na depilację laserową nóg, czas juz powoli mysleć o przygotowaniu do lata :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: lolika »

coco-time znam i bardzo lubię. Chodze tam regularnie na hybryde i od czasu do czasu na masaże :) Świetna obsługa, zawsze miła atmosfera aż nie chce się stamtąd wychodzić. co do zabiegów to wiem, że mają bardzo rozbudowaną ofertę i sama teraz zamierzam skorzystać z depilacji laserowej :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: evelajna »

dzięki lolika za odpowiedz :) na Trawową 53A mam w sumie niedaleko więc mi to pasuje :) Mnie najbardziej interesuje ta depilacja laserowa. Wiosna zbliża się wielkimi krokami więc warto się powoli na nią szykować :)
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: lolika »

i jak tam evelajna zdecydowałaś się na tą depilację ? Ja po naszej rozmowie tu poszłam za ciosem i byłam już na konsultacji w tej sprawie :) Pierwszy zabieg za 2 tygodnie, już się nie mogę efektów doczekać haha :)
evelajna
Posty: 235
Rejestracja: 19 gru 2017, 9:01

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: evelajna »

dzięki lolika za pamięć :) tak byłam na konsultacji i wygląda na to, że nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu :) Na początku kwietnia jestem zapisana na pierwszy zabieg :) Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekac. dni maszynki są już policzone :)
Inatka1993
Posty: 277
Rejestracja: 16 wrz 2017, 9:49

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: Inatka1993 »

U nas podobny salon zajmuje się wyłącznie fryzjerstwem i jest drogi, dlatego z niego nie korzystam. Lubię za to iść na manicure hybrydowy do salonu http://www.ateliermagnitica.pl/manicure-hybrydowy , w którym wiem, że zrobią mi to porządnie, Niestety, we Wrocławiu nigdy nie byłam, więc nic nie mogę powiedzieć.
lolika
Posty: 64
Rejestracja: 05 sie 2017, 18:46

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: lolika »

i jak tam evelajna wrażenia po zabiegu ? dawaj znać to może i inni skotrzystają :) Moja dobra znajoma też zaczęła serie zabigów w zeszłym tygodniu i była pozytywnie zaskoczona tym jak bardzo komfortowy i w sumie bezbolesny jest ten zabieg :) na słowo nie chciała mi wierzyć, musiała się przekonać na własnej skórze.
domi78
Posty: 204
Rejestracja: 30 maja 2017, 8:25

Re: Salon coco-time. Znacie ?

Post autor: domi78 »

Nie słyszałam o tym salonie, niestety, a szkoda, bo widzę, że ciekawa się dyskusja na jego temat wywiązała. Jeśli będę miała okazję, to sprawdzę, bądźcie panie tego pewne. U nas, W Częstochowie za to dużo się mówi o http://www.studiolaser-depilacja.pl/nas ... chowa.html . Bardzo wiele pań chwali sobie tamtejszą obsługę, a także długotrwałe efekty.

flexinovo promocja
ODPOWIEDZ