parkiet

Czyli o wszystkim i o niczym.
ofelia

parkiet

Postautor: ofelia » 03 lut 2017, 11:39

Jeśli chodzi o podłogi to firma http://mix-parkiet.pl/firma zajmuje się sprzedażą i montażem, ale też cyklinowaniem (odnawianiem) już położonych parkietów. Firma oferuje kompleksowe usługi związane z układaniem parkietów i podłóg z drewna.

kinia

Re: parkiet

Postautor: kinia » 21 mar 2017, 20:00

Na wiosnę planuję odświeżenie parkietów w moim rodzinnym domu. Mamy już zamówioną ekipę do cyklinowania. pozostało mi tylko wybrać nowe listwy przypodłogowe aby efekt końcowy był perfekcyjny. W swoim mieszkaniu zastosowałabym biała listwę przypodłogową niestety u rodziców, którzy całe życie listwę mieli w kolorze podłogi ta opcja nie przejdzie. Musze wybrać listwę litą drewnianą dębowa, która będzie najlepiej pasowała do dębowego parkietu. Znalazłam jej fajne wzory u producenta wyrobów z drewna Drew-Lux, u którego zamówienia można złożyć przez internet, a co najważniejsze ma atrakcyjne ceny i gwarantowaną wysoka jakość. Podoba mi się taka forma zakupów tym bardziej, że zakupy dla mej mamy są już bardzo męczące.

Marikka

Postautor: Marikka » 29 mar 2017, 16:40

Od razu widać,że nadeszła wiosna,ludzie zaczynają remontować,wykańczać swoje pomieszczenia.To nie zła frajda,ale i sporo zamieszania.Ja w tym roku daje sobie spokój,nic nie zmieniam,nie odświeżam,zostaje po staremu.

Samanta

Postautor: Samanta » 10 sie 2017, 15:29

Ja dopiero planuje parkiet w moim salonie. Wiadomo ze przy pomocy specjalistów wszystko idzie jak z płatka. Dużo dobrego słyszałam o malhaus http://malhaus.pl/ - to jest ekipa z Małopolski. Z pewnością do nich się zwrócę ,ponieważ na stronie mają bardzo ciekawe realizacje z których chętnie skorzystam

Wróć do „Off topic”