ZUS

Wszystko o składkach ZUS, po co, dlaczego, jak i kiedy nie płacić.
ramin

ZUS

Postautor: ramin » 09 mar 2016, 11:28

Cześć, kombinował ktoś z was, żeby obniżyć składki ZUS? Moją działalność posiadam od 2 lat i zaczynam płacić najwyższy ZUS, można jakoś przeciągnąć tą średnią wartość, którą płaciłem przez ostatni rok ?

agawa

Re: ZUS

Postautor: agawa » 15 mar 2016, 17:36

W tym kraju płacimy najwyższe podatki i dość wysokie ZUSy , zamiast rozwijać handel, nasze państwo zabiera najmniejszym firmą najwięcej, a pozwala rozwijać się zagranicznym przedsiębiorstwom za grosze !

transport

Postautor: transport » 17 mar 2016, 11:41

Raczej ciężko coś uzyskać chcąc zmniejszyć ZUS, pamiętaj że zarabiasz teraz na swoją emeryturę

margaj

Postautor: margaj » 19 kwie 2016, 17:14

Przez rok od założenia działalności płaci się najmniejszy ZUS, z czasem składka wzrasta

Piotr.Cz

Postautor: Piotr.Cz » 26 lut 2017, 17:11

Wiem jedno, że żeby nie mieć problemów z ZUS-em i podatkami to najlepiej zwrócić się do profesjonalnego biura rachunkowego, które ogarnia wszystkie zmiany w przepisach. Przy tym natłoku przepisów i sankcji jakie teraz mogą cię dopaść zgłoś się do biura podatki-saldo.pl http://krajowy.biz/firma,podatki-saldopl To biuro księgowe posiadające wieloletnie doświadczenie, działające w Cieszynie. Księgowi pracują na licencjonowanych programach, kompatybilnych z programami posiadanymi przez przedsiębiorców. Prowadzą sprawy rachunkowe, podatkowe, płacowe, kadrowe, ZUS-owskie. Księgowi wciąż się kształcą, by być na bieżąco z aktualnymi przepisami.

anika

Postautor: anika » 21 lip 2017, 13:52

Też uważam, że wszystkie tego typu kwestie czy związane z ZUS-em czy też z podatkami należy powierzyć doświadczonemu i sprawdzonemu biurze podatkowemu. Ze swojej strony polecam firmę Kasprzyk i Niziołek. Mają swoje siedziby w Gliwicach i Sosnowcu, to firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę. Osoby doświadczone, w małym palcu mają wszystkie aktualne przepisy. Mnie bardzo pomogli więc śmiało polecam.

rora

Postautor: rora » 04 gru 2017, 8:47

Zerknij na https://www.mojeplatnosci.pl/nasze-uslu ... a-krus-zus Może tutaj znajdziesz jakąś podpowiedź

Wróć do „ZUS”