Program usprawniający prace działu

Wszystko o księgowości, co, gdzie, jak i za ile.
kinia

Program usprawniający prace działu

Postautor: kinia » 06 gru 2017, 20:42

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego programu ułatwiającego wprowadzanie faktur do systemu. Mamy w firmie ogromne ilości faktur co miesiąc i znacznie by to usprawniło pracę tego działu. Może działacie lub testowaliście jakiś?

Veroniuqe

Re: Program usprawniający prace działu

Postautor: Veroniuqe » 07 gru 2017, 21:52

W księgowości można stosować aplikacje, które skanują faktury i z automatu wprowadzają je do systemu księgowego. Przyporządkowują fakturę pod konkretnego kontrahenta (na podstawie NIPu) i wprowadzają odpowiednie kwoty przy odpowiednich stawkach VAT. Do potrzeb księgowości to wystarcza. A czy usprawnia? Jak ma się małą "kupkę" faktur do wprowadzenia to czas znacząco spada :)

konat77

Postautor: konat77 » 08 gru 2017, 14:45

Veroniuqe pisze:
> W księgowości można stosować aplikacje, które skanują faktury i z automatu
> wprowadzają je do systemu księgowego. Przyporządkowują fakturę pod
> konkretnego kontrahenta (na podstawie NIPu) i wprowadzają odpowiednie kwoty
> przy odpowiednich stawkach VAT. Do potrzeb księgowości to wystarcza. A czy
> usprawnia? Jak ma się małą "kupkę" faktur do wprowadzenia to czas
> znacząco spada :)
Czyli jest jakieś urządzenie, które skanuje te faktury i dane z niej są z automatu wprowadzane do komputera? Może to głupie pytanie ale nie jestem techniczny. No i czy to jest tak w 100% skuteczne.

Danka36

Postautor: Danka36 » 10 gru 2017, 11:27

Na pewno są takie programy.Trochę zaczynam orientować się w tym temacie.bo u mnie w firmie też zastanawiamy się nad usprawnieniem prac biurowych.Jak masz takie oprogramowanie to wystarczy zeskanować dokumenty do oprogramowania i od razu są wprowadzone do systemu.Jeszcze tego nie testowaliśmy,ale mam nadzieję,że rzeczywiście przyspieszy to pracę i zmniejszy liczbę błędów i pomyłek

Wróć do „Księgowość”