lokal gastronomiczny

Masz pomysł na biznes, szukasz pomysłu na biznes? Napisz o tym.
mariano88

lokal gastronomiczny

Postautor: mariano88 » 09 mar 2018, 12:02

Hey, poszukuje jakiś porad odnośnie lokalu, na czym się skupić przy otwieraniu, gdzie kupić urządzenia, może jakiś dobrych dostawców znacie?

Orchidea88

Re: lokal gastronomiczny

Postautor: Orchidea88 » 10 mar 2018, 10:56

Myślę, że najważniejsze jest to jak będziesz wybierać urządzenia, narzędzia do lokalu gastronomicznego to, żeby wybierać naprawdę dobrej jakości sprzęt. Możesz się rozejrzeć przykładowo w Inter Market, tam można znaleźć naprawdę fajne wyposażenie do sklepów oraz gastronomii. Zobacz przykładowo na te krajawnice http://www.intermarket.com.pl/wyposazen ... rajalnice/, czy nie wyglądają na wytrzymałe i praktyczne?

fosterka

Postautor: fosterka » 14 mar 2018, 12:15

Może dowiedz się więcej na temat zmywarek winterhalter, mamy taką w naszej restauracji i jesteśmy z niej zadowoleni a poza tym można te je wypożyczać na korzystnych warunkach od firmy

Pędzel

Postautor: Pędzel » 11 lip 2018, 7:23

Polecam sie skupić na rozpromowaniu lokalu skoro dopiero zaczynasz, bo możesz mieć wszystko ładnie urządzone ale jak nikt nie będzie o nim wiedział to nie zarobisz. Wiadomo nie od dziś ze teraz klientów szuka sie w internecie, sam posiadam bar i zacząłem inwestować w marketing internetowy, co też przekłada sie na zysk. osobiście korzystam z https://www.ltb.pl/oferta/outsourcing-u ... tingowych/ mają szeroką ofertę na czym mi zależało. Ja skupiam sie na sprzedaży oni na tym żebym miał komu sprzedawać i wszyscy są zadowoleni :D Oczywiście można samemu zarządzać reklamą, ale zajmuje to czas i wymaga doświadczenia wiec warto udać sie do zewnętrznych firm

Wróć do „Pomysł na biznes”