Lokal z dobrą whisky w Łodzi.

Chcesz polecić firmę, którą znasz? Podziel się z innymi.
KamaCela
Posty: 41
Rejestracja: 22 lut 2016, 11:11

Lokal z dobrą whisky w Łodzi.

Post autor: KamaCela »

Ostatnio przeprowadzaliśmy spotkanie biznesowe i kilka osób (tak, w tym ja) z naszej firmy musiało w nim uczestniczyć. Był to duży klient, więc i miejsce musiało być odpowiednie, ale jednocześnie nie takie "sztywno-oficjalne" - kawiarnia raczej odpadała (zwłaszcza, że to były negocjacje). Po długich poszukiwaniach (głównie w sieci) znaleźliśmy to miejsce: http://whiskyandcigars.pl -przeczytaliśmy opis, obejrzeliśmy zdjęcia i stwierdziliśmy, że to jest to czego szukamy! Tak więc klient przyjechał na miejsce i już wtedy zauważyłam jak pod wielkim był wrażeniem. Nie będę się zagłębiała w przebieg rozmowy, ale powiem, że wszystko wyszło na naszą korzyść i zostaliśmy jeszcze chwilę po niej - klient praktycznie cały czas zachwycał się całym otoczeniem i zapowiedział, że chętnie tu jeszcze przyjedzie. My za to stwierdziliśmy, że chętnie zrobimy tu sobie imprezę integracyjną - naprawdę, świetne miejsce!
markers
Posty: 43
Rejestracja: 03 mar 2016, 21:16

Re: Lokal z dobrą whisky w Łodzi.

Post autor: markers »

To jakiś nowy lokal? Podają tam tylko whisky ? Z góry dzięki za informacje, na pewno sprawdzę! :)

ploter
Inatka1993
Posty: 277
Rejestracja: 16 wrz 2017, 9:49

Re: Lokal z dobrą whisky w Łodzi.

Post autor: Inatka1993 »

Hej, a propo lokali, chciałabym z mężem otworzyć kawiarnię połączoną z restauracją z domowymi obiadami. Mamy już kapitał, teraz przygotowujemy się do tego, planując zakup odpowiedniego sprzętu. Interesujemy się produktami ze sklepu https://multigastro.pl/szafy-chlodnicze bo kilka osób nam go poleciło. I tu moje pytanie. Co poza lodówkami, ekspresem i w ogóle całym asortymentem sklepu jest nam potrzebne jeszcze? Proszę o pomoc nie chce by po wydaniu pieniędzy zabrakło jakiegoś wyposażenia.
makwil
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2017, 19:31

Re: Lokal z dobrą whisky w Łodzi.

Post autor: makwil »

Dobry ten lokal poleciliście !
TonyStone
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2018, 14:13

Re: Lokal z dobrą whisky w Łodzi.

Post autor: TonyStone »

Quale przy Narutowicza ma super ofertę whisky. Jak ktoś będzie służbowo ;) w Łodzi to polecam.
ODPOWIEDZ